2500Tl Mühendislik için Laptop önerisi

Charmander1903

Kilopat
Yer
Kocaeli
Makine mühendisliği okuyorum AutoCAD,Solid,AutoDesk kullanıyorum ayrıca anfi'de hocanın dediklerini yazıyorum seri bir şekilde ve Son çıkan AA oyunlarını 30FPS altına düşmeden oynamak istiyorum bunların hepsini yapabileceğim bir laptop önerir misiniz ? Eski laptopumun artık gücü yetmediğinin kanaatindeyim.

Eski Dizüstüm:
Sony SVE1513U1E Modeline sahip

6GB DDR3 Ram
i5 3230m işlemci
Ati hd 7650 1gb ekran kartı var
Windows 10 (10586.218 en güncel sürümü yüklü)

Not: Casper, Monster önermeyiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sony kullandıysan Lenovo öneririm gerçekten mükemmel ve kaliteli. Model olarak birşey öneremem ancak Lenovo markasını kesinlikle tavsiye ederim.

Mobile WS Biraz Pahalı (5.000TL) Ondan Dolayı O Fiyata En İyi Performans Masaüstünde Alınır

Casper' ı anlarımda Monster' ı neden tercih etmek istemiyorsunuz? Bu fiyata en iyi F/P ürünlerini genelde Monster sunuyor. Servis ve kalite olarakda MSI, Asus gibi firmalar ile denk.

Bu bütçelerde soğutma sıkıntısı çekmeyeceğiniz tek cihazda Monster' dır. Abra A5 V6.1.3 15.6" Oyun Bilgisayarı

MSI veya Asus öneririm .
Casper' ı anlarımda Monster' ı neden tercih etmek istemiyorsunuz? Bu fiyata en iyi F/P ürünlerini genelde Monster sunuyor. Servis ve kalite olarakda MSI, Asus gibi firmalar ile denk.

Bu bütçelerde soğutma sıkıntısı çekmeyeceğiniz tek cihazda Monster' dır. Abra A5 V6.1.3 15.6" Oyun Bilgisayarı

Ama atakan7474'e de katılıyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı