2500TL telefon önerisi

Bütçe
2500-3000

Aliarlı

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asrock B550MHDV - R3 3100 - Crucial Ballistix Sport 8x2 - PowerColor RX 6600 Hellhound - Rampage Redsky(fırın) - Xigmatek X-Calibre E 500 W Power
2500-3000 arasi telefon ariyorum. 32 GB hafiza bile yeter gunluk wp Instagram iki üç tane kucuk oyun oynatsin yeter. Uzun omurlu az ariza cikartan bir cihaz olsa iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kamera tarafında çok bir şey beklemeyin. Eski tip Micro-USB ile şarj oluyor, en büyük eksilerinden bence. Onun dışında bir Helio G80 olmasa da güzel bir işlemcisi var.

Kendim Realme 6i kullanıyorum, Realme UI arayüzü cidden güzel bir arayüz.

3500TL'ye kadar cikildiginda vivo Y21 Oppo A16 gibi telefonlar alınır mı? O fiyat bandinda ne onerirsiniz?

Kamera tarafında çok bir şey beklemeyin. Eski tip Micro-USB ile şarj oluyor, en büyük eksilerinden bence. Onun dışında bir Helio G80 olmasa da güzel bir işlemcisi var.

Kendim Realme 6I kullanıyorum, Realme UI arayüzü cidden güzel bir arayüz.

3500TL'ye kadar çıkıldığında Vivo Y21, Oppo A16 gibi telefonlar alınır mı? O fiyat bandinda ne önerirsiniz?
Realme C21Y bile o telefonları 2'ye katlar. İkisi de alınmaz o modellerin.

Fiyat arttıracaksanız GM 21 Pro'ya bakılabilir.
Bu bütçeye çıkamazsanız C21Y alın gitsin.

Bence temiz 2. el veya yenilenmiş Iphone 6S veya 7'lere bak. 32GB altı olmasın ama sakın. İçlerindeki IOS 15 en az 3 yıl daha idare eder. Hala seri ve güzel telefonlar. Kamera ve stabillik olarak seni daha mutlu edeceklerdir.

Bu fiyatlara Temiz samsung galaxy s9 bulabilmeniz mümkün, sıkı takip ederseniz s9 plus bile bulabilirsiniz. Hala taş gibi telefon 3 yıldır kullanıyorum.

Realme C21y bile o telefonları 2'ye katlar. İkisi de alınmaz o modellerin.

Fiyat arttıracaksanız GM 21 Pro'ya bakılabilir.
Bu bütçeye çıkamazsanız C21y alın gitsin.

Hocam tekrar hortlatıyorum ama Realme C25sde guzel duruyor onu almayı dusunuyordum fakat birkaç model kafamı karıştırdı.
oppo a55
Samsung M12
Tecno Spark 7 pro
Hangisini önerirsininiz önermezsiniz açıklarsanız sevinirim. Bu dördünden hangisi daha iyi bir seçim olur.

Geri
Yukarı