2500TL'ye Kadar Pentium E5300 Sisteme Upgrade Tavsiyesi

• Konuyu başlatan Nyx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 927

Nyx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Technopat YouTube kanalını uzun süredir takip ediyorum. Fakat foruma daha yeni üye oldum ve bu ilk konum :mutlu:. Öncelikle yardım etmenizi istediğim konu şu: Ben 2009 yılında Casper marka bir bilgisayar aldım. Özelliklerini Cpu-Z programından ekran görüntüleri ile göstereceğim.

ScreenHunter_2.jpg
ScreenHunter_3.jpg
ScreenHunter_4.jpg
ScreenHunter_5.jpg
ScreenHunter_6.jpg
ScreenHunter_7.jpg

Evet arkadaşlar gördüğünüz gibi. Şimdi ben bu sistemi güncellemek istesem yani yeni çıkan Battlefield 4 tarzı oyunları falan oynayabileceğim parçalar almaya kalksam neler almalıyım ve ne kadar ödemem gerekir? Yada sizce yeni bir bilgisayar mı toplamalıyım? Yeni bilgisayar toplayacak olursam Max. 2000-2500 TL bütçem var. Ona göre lütfen yardım edin. Yeni bilgisayar topla derseniz hangi parçaları önerirseniz onları da yazarsanız sevinirim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam size tavsiyem şu olabilir bu sistem üzerine güncelleme yapılmaz 2500'e çok güzel ve güncel bir sistem toplanır bu sistemi de nostalji amaçlı oyunlarda kullanırsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
https://www.technopat.net/sosyal/konu/1-hafta-içinde-toplayacağım-sistem-sizce-nasıl.121137/ bu arkadaşımızın topladığı sistemi toplayabilirsiniz ve tüm ayarları ultrada oynayabilirsiniz.

Peki arkadaşlar çok teşekkürler daha farklı sistemler sunmak isteyen arkadaşlar da söylesinler. Hepsini gözden geçireceğim. Bu arada şu sıralar dolar yüksek falan diyorlar. Düşmesini beklemeli miyim sizce? Daha da düşer mi yani ? :)

Çok güzelmiş gerçekten de ekran kartını MSI Nvidia olarak düşünmüştüm ben :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı