256 GB SSD Vs Ekran Kartı

Donald the Great

Centipat
Yer
ТундЖелиград (Tunceligrad)
Daha fazla  
2 Laptop arasında kaldım biri daha iyi ama SSD 256 GB yeter mi? Ama ekran kartı bir tık daha iyi. Fiyatları arası çok fark yok, işlemciler de aynı sayılır ne yapayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
2 Laptop arasında kaldım biri daha iyi ama SSD 256 GB yeter mi? Ama ekran kartı bir tık daha iyi. Fiyatları arası çok fark yok, işlemciler de aynı sayılır ne yapayım?

Bende 128GB SSD 1TB HDD var bana yetiyor fakat ben oyunlarımı HDD`ye kuruyorum. Sen SSD`ye kurmak istersen yetmeyebilir.

Bende 128 GB SSD 1TB HDD var bana yetiyor fakat ben oyunlarımı HDD'ye kuruyorum. Sen SSD'ye kurmak istersen yetmeyebilir.

Benim arasında kaldıklarımın ekran kartı iyi olan 256 GB SSD diyeri de 1TB HDD 128 SSD
Bende 128 GB SSD 1TB HDD var bana yetiyor fakat ben oyunlarımı HDD'ye kuruyorum. Sen SSD'ye kurmak istersen yetmeyebilir.

HDD'ye kurunca ne değişiyor?

Benim arasında kaldıklarımın ekran kartı iyi olan 256 GB SSD diyeri de 1TB HDD 128 SSD

HDD'ye kurunca ne değişiyor?

SSD`ye kurunca oyun daha hızlı açılıyor bildiğim kadarıyla. Youtube`da SSD vs HDD GTA V gibi videolar var izleyebilirsin. Ben HDD`ye kuruyorum ve gayet iyi performans alıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sadece açılma hızı mı ısınma FPS vb. etkilemez umarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…