25TL'ye 3 tane oyun almak

Korsandan tek farkı aracıya para kazandırmak, e bir de tabii virüs olmadan korsan oymak. :D Korsanda en azından oyunun garantisi var.

Yine de çok ucuz olduğu için güvenemedim ben.
Aslında biraz şans işi, ben bi ara almıştım, şifre değişmişti, satanlara ulaştım değiştirip geri verdiler fakat 4-5 gün sonra yeniden değişti. Hiç uğraşmadım bu sefer. Belki de verirlerdi ama nereye kadar gider bilmiyorum.

Şunu unutmayın. Hiçbir firma, hizmet size ne kadar para verirseniz verin sınırsız hizmet sunamaz. Hele ki 25 TL'ye. Fiyatına gelecek olursak onun da nedeni ortak hesap olması. Aynı hesap birden fazla kişiye dağıtılıyor. Şifre falan beraber verildiği için biraz Suriye'li evi gibi açıkçası. Alıp başkasına bile verebiliyorsun, çünkü şifresi sende. Güvenlik 0 yani.

Ben çok aldım. Hiçbir problem yaşamadım. Satıcıya dikkat etmen gerekiyor. Çok ürün satan satıcılardan al. Bir hesap veriyor. Offline bir şekilde oynayıp çıkıyorsun. Hesap senin olmuyor. Güvenilmez diyenlere aldanma. Burada hesabı sana satmıyor ortak kullanıma açıyor offline girdiğin müddetçe story oynayıp oyunu bitirebilirsin.
Peki Cyberpunk alsam offline modda bir sıkıntı olmaz bence?
Olmaz sıkıntı çok ürün satan satıcılardan almaya bak.

Nasıl bu kadar ucuz olabiliyor?
Güvenilir mi? (2K satışı var)
knk alabilirsin ben almıştım daha önceden ama alıcaksan tek kişilik oynayıp bırakacağın oyunları al online pek mantıklı değil

Nasıl bu kadar ucuz olabiliyor?
Güvenilir mi? (2K satışı var)
knk alabilirsin ben almıştım daha önceden ama alıcaksan tek kişilik oynayıp bırakacağın oyunları al online pek mantıklı değil

Geri
Yukarı