25W şarj aleti önerisi

celilemrednsmnt

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, XFX RX 5700 XT Double Dissipation, GoodRam 2x8 16 GB 3600 MHz, B450M Dragon, Kioxia Exceria G2 1 TB, Snowman T6, WD 1 TB HDD, Frisby 9320G Mesh.
Meslek
Sistem Destek Uzmanı
Merhaba, S21 FE cihazım için adaptör almam gerekiyor. Türkiye'deki ürünlere baktım fakat replika ürün çok ve ne olursa olsun güvenilir değil. Orijinal satıldığından emin olduğum yerlerde de (Vatan Bilgisayar gibi) çok pahalı. AliExpress'ten veya TR'den de olabilir, kaliteli bir yan sanayi şarj adaptörü önerebilir misiniz? Başka bir konuda biri bunu önermiş; 5.35AU $ 83% OFF|Essager 33W GaN USB C şarj dijital ekran PD hızlı şarj iPhone 13 12 Max Pro iPad için Xiaomi Poco Samsung şarj Es| | - AliExpress

Mesela bunun hem type-a hem Type-C girişi var ve 33W'a kadar destekliyor. Çok güzel de görünüyor ve fiyatı da uygun. Bu ürün gibi başka bir şey bulursanız o da olur ve bu ürün nasıldır sizce?

1683818495296.png

Attığınız 129TL'ye geliyor, benim attığım 319TL ama telefonunuzu ne olduğu belirsiz şeylere emanet etmeyin derim.

Attığım linkteki ürün aslında gayet iyiye benziyor, 10 bin değerlendirmesi var ve puanı 4,8 neden öyle dediniz?
Sizce kullanıcılar uzun süre kullanıp mı 5 yıldızlı yorum yapıyor yoksa kargo kırılmadan geldiği için mi? Çok dikkate almayın derim. Düzgün akım vermeyen cihazlara yönelmeyin. Ben 2-3 yıl önce hızlı şarj destekli şarj aleti aldım. Ürün geldi ama hiçbir portundan hızlı şarj alamadım. 5V2A veriyordu.

Sizce kullanıcılar uzun süre kullanıp mı 5 yıldızlı yorum yapıyor yoksa kargo kırılmadan geldiği için mi? Çok dikkate almayın derim. Düzgün akım vermeyen cihazlara yönelmeyin. Ben 2-3 yıl önce hızlı şarj destekli şarj aleti aldım. Ürün geldi ama hiçbir portundan hızlı şarj alamadım. 5V2A veriyordu.
Değerlendirmelere baktınız mı? Ben incelediğim için öyle söyledim. Mesela birinin paylaştığı fotoğraflardan biri;
1683878342160.png

Aynı zamanda telefonu şarj ederken de hızlı şarj olup olmadığını gösteren fotoğraflar da paylaşmışlar. Göründüğü üzere 33W değerine kadar destekliyor. Telefonun vaadettiği şarjı verebildiğini gösteren bazı fotoğraflar;
1683878517554.png
1683878570121.png

Ek olarak vergi dahil 128 Liraya geliyor. Türkiye'den bu özelliklere sahip bir cihaz almak imkansız.

Ben Samsung için Spigen marka 27W şarj aleti almıştım ama o aletten 25W değerini alamadım, sanırım her 25W şarj aleti Samsung cihazları hızlı şarj etmiyor. Orijinal alet almayacaksan alacağın aletin Samsung cihazları hızlı şarj edebildiğinden eminsen al derim.

Ben Samsung için Spigen marka 27W şarj aleti almıştım ama o aletten 25W değerini alamadım, sanırım her 25W şarj aleti Samsung cihazları hızlı şarj etmiyor. Orijinal alet almayacaksan alacağın aletin Samsung cihazları hızlı şarj edebildiğinden eminsen al derim.
Bu yukarıda linki olan Essager marka ürünün değerlendirmelerinde samsung S20 FE gibi cihazları kullananları da gördüm ve hızlı şarj ediyordu. Daha başka birçok farklı marka telefonda da şarj edilebildiğini gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı