2600 TL ekran kartı önerisi

Ben Sapphire ekran kartı almanızı önermem açıkçası. Önceden RX 570 ve RX 580 kullandım. İkisi de Sapphire markaydı. Wattman hatası, ısınma sorunu, oyundan atma gibi her sorunu yaşadım. Kesinlikle başka firmaların kartlarını alın derim.

Ben Sapphire ekran kartı almanızı önermem açıkçası. Önceden RX 570 ve RX 580 kullandım. İkisi de Sapphire markaydı. Wattman hatası, ısınma sorunu, oyundan atma gibi her sorunu yaşadım. Kesinlikle başka firmaların kartlarını alın derim.
Fakat fiyat olarak en uygunu Sapphire. Peki, ben neden o zaman sizin dediğiniz sorunları (47 yıldır Sapphire Radeon X 1650 kullanıyorum) hiç yaşamadım?

Aklımda Core 2 Quad Q9500 var. 2. eli 147 TL.
Bir arkadaşım vardı Core 2 Quad Q9400 aldı. İşlemci 10 yıllık olduğu için çok eski kalıyor. GT 1030 ekran kartı aldı. Bu karta bile darboğaz yapıyor dedi. O yüzden biraz biriktirip i5 4460 falan alıp bir de anakart değiştirmenizi tavsiye ederim.

Bir arkadaşım vardı Core 2 Quad Q9400 aldı. İşlemci 10 yıllık olduğu için çok eski kalıyor. GT 1030 ekran kartı aldı. Bu karta bile darboğaz yapıyor dedi. O yüzden biraz biriktirip i5 4460 falan alıp bir de anakart değiştirmenizi tavsiye ederim.
Şöyle İ5 9400F'li bir sistem toplayasım var da BüTçE YoK.

Gerçekten artık bilmiyorum şans iş biraz ama işimi şansa bırakmayıp rtx2060 almayı düşünüyorum .

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı