267 TL'ye Cyberpunk 2077 alınır mı?

Misafir6376373

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI RTX 3060 GAMING Z 12 GB RYZEN 5 5600X MSI MPG B550 PLUS GAMING XPG (2X8) 3600 mhz CL18 1.35V CRUCİAL 1TB SSD ASUS 27 1MS 165HZ MONİTÖR THERMALTAKE VİEW 200 TG 650W 80 PLUS 4X120MM KASA COOLER MASTER ML240L MASTERLİQUİD
Hocam merhaba. Cyberpunk Epic kuponu vs. indirimle 267 TL'ye düşüyor ve ben de şu sıralar biraz oyun arayışındayım, sizce Cyberpunk alınır mı?

80 TL'ye mi ne gelmişti bana kuponla hatta 70 civarlarında olabilir. Oyun kasmasına rağmen toplam Epic'te gözüken 55 saatim var bir de oyunu Epic'ten açtığımda hep red Launcher çıkıyordu bunu engellemek için Exe'den açıyordum oyunu ama öyle saate eklemiyormuş. Benim gibi saatlere takıntılı bieriyseniz buna dikkat edin.

Alınır hocam farklı bir dünyadır Cyberpunk, denemeye değer.

80 TL'ye mi ne gelmişti bana kuponla hatta 70 civarlarında olabilir. Oyun kasmasına rağmen toplam Epic'te gözüken 55 saatim var bir de oyunu Epic'ten açtığımda hep red Launcher çıkıyordu bunu engellemek için Exe'den açıyordum oyunu ama öyle saate eklemiyormuş. Benim gibi saatlere takıntılı bieriyseniz buna dikkat edin.

Bedava fiyatı var sorgulamaya gerek yok, hatta alabiliyorsanız DLC ile beraber alın. Nays ile alırsanız aşağı yukarı 440 TL civarına geliyor.

Hepiniz sağ olun hocam alacağım

Yeni konular

Geri
Yukarı