27" 1080p 240Hz vs 2K 144Hz monitör

Bana kalırsa 1440p 144Hz. Daha geleceğe dönük.

2K 144Hz daha mantıklı.

27" 1080p görüntü kötü olabilir. Bence 2K 144Hz.

Herkese teşekkürler. Sadece CoD Warzone oyunu için alacağım 24 inc bana küçük geliyor da o zaman herkes 2K 144 Hz dediğine göre öyle yapacağım galiba. Sağ olun eyvallah.

Tamam hocam 2K almanız daha iyi olur görüntü kalitesi açısından.

27" 1080p 240Hz monitör kullanan biri olarak 2K diyorum​

Öyle yapacagım galiba, biraz daha arastırayım da bir daha iade değişim için ugrasmayayım.

Yetmeyen ne? Pardon da sordum hatası falan mı var.

Hatası yok, bana 24 inc cok kucuk geliyor değiştireceğim. Kardeşime verip kendime 27 inc alacağım Warzone oyununda daha rahat oynayacagımı düşünüyorum.

Herkese teşekkürler. Sadece CoD Warzone oyunu için alacağım 24 inc bana küçük geliyor da o zaman herkes 2K 144 Hz dediğine göre öyle yapacağım galiba. Sağ olun eyvallah.

Öyle yapacagım galiba, biraz daha arastırayım da bir daha iade değişim için ugrasmayayım.

Hatası yok, bana 24 inc cok kucuk geliyor değiştireceğim. Kardeşime verip kendime 27 inc alacağım Warzone oyununda daha rahat oynayacagımı düşünüyorum.
27 inç 2K almaz iseniz 1080p alır iseniz görüntü çamur gibi olur. Ben şahsen denedim çok kötüydü.

27 inç 2K almaz iseniz 1080p alır iseniz görüntü çamur gibi olur. Ben şahsen denedim çok kötüydü.
EYV tecrübeni önerini paylastıgın için bende 2k alacağım galiba aklımdaki tek soru cod warzone oyunu için 240 hz mi önemli 2 k mı onda tam emin değilim ama sizlerin tavsiyesine uyarak 2k alacağım

Geri
Yukarı