27" 240Hz ve üstü 2K IPS monitör önerisi

Bütçe
30.000₺
Dostum HP Omen 27qs almanı öneririm. 13K 14K arası. Daha geçen Amazon'dan aldım. Acayip memnun kaldım şimdilik. 2K 240Hz HDR400 IPS. 2023 üretim panel kullanması rakiplerinden öne geçiriyor

HP OMEN 27qs 780J4E9 27 inç 240Hz 1ms (HDMI + Display) Hoparlör Pivot Asansör G-SYNC QHD IPS Gaming Monitör Amazon.com.tr

Bu da derinlemesine incelemesi.
Birçok sitede en iyiler arasında gösterilmeye başlandı. Fiyat klasmanında tabii.

Birisi dikey durucak hocam, teşekkür ediyorum öneriniz için. Aynı zamanda yazılımla da ilgilendiğim için dikey olması benim hoşuma gidiyor kod yazarken. 😊

Dikey kullanacaksanız bence hiç o zahmete girmeyin. Pivot özelliği olan bir 2K veya 4K monitör alın yeterli olur. Yanlış anlamayın ikinci monitör için çok para harcamamanız amacıyla söylüyorum. Belki bu sayede ana monitöre daha fazla bütçe ayırabilirsiniz.

Yüksek parlaklık, hdr desteği, 10bit renk, ips için iyi denilecek tepki süresi ile benim önerim

TUF Gaming VG27AQML1A

Dikey kullanacaksanız bence hiç o zahmete girmeyin. Pivot özelliği olan bir 2K veya 4K monitör alın yeterli olur. Yanlış anlamayın ikinci monitör için çok para harcamamanız amacıyla söylüyorum. Belki bu sayede ana monitöre daha fazla bütçe ayırabilirsiniz.
Teşekkür ediyorum hocam, ilginiz için. ☺️

Geri
Yukarı