27 bin TL monitör ve kulaklık dahil hazır sistem önerisi

Arkadasın attığı sıstememı yoneleyım.
Anakartlar arasında tek fark PCle x1 sayısı ona da ses kartı vs. takılıyordu diye hatırlıyorum, çok da önemli değil bence. Gamegaraj'ın kasası da fason'dur büyük ihtimal, şu zamana kadar özellikle alan veya alıp da şikayeti olan birini görmedim ama detaylı da bakmadım çok. Riske atmaya değmez. @Kaan Diktaş Bitfenix kasa da PSU da giriş seviyesiydi yanlış hatırlamıyorsam sorun çıkartır mı ? Zaten öylesine seçmiştim, arkadaş bütçeye göre istediği kasayı koyar.

Anakartlar arasında tek fark PCIe X1 sayısı ona da ses kartı vs. takılıyordu diye hatırlıyorum, çok da önemli değil bence. GameGaraj'ın kasası da fason'dur büyük ihtimal, şu zamana kadar özellikle alan veya alıp da şikayeti olan birini görmedim ama detaylı da bakmadım çok. Riske atmaya değmez. @Kaan Diktaş BitFenix kasa da PSU da giriş seviyesiydi yanlış hatırlamıyorsam sorun çıkartır mı? Zaten öylesine seçmiştim, arkadaş bütçeye göre istediği kasayı koyar.

Bir sorun çıkarmaz.

27 bin ustu cıkamam.

O halde atmış olduğun sistemi alabilirsin konunun başında Pulse 5A adlı sistemi.

Bu görseldeki sistem hangi sistemse onu al bu şekilde. Yanına da atmış olduğum monitör ve kulaklığı al.

Bir sorun çıkarmaz.

O halde atmış olduğun sistemi alabilirsin konunun başında Pulse 5A adlı sistemi.

Tamamdır attıgım sıstemı ve attıgınız monıtoru almaya karar verdım yardımınız ıcın teşekkür ederım.

Tamamdır attıgım sıstemı ve attıgınız monıtoru almaya karar verdım yardımınız ıcın teşekkür ederım.

Konunun başında ilk mesaj da atmış olduğun görseldeki sistemi al yanlış alma. Kulaklık olarak da attığım Razer'i alabilirsin.

Geri
Yukarı