27" ghosting sorunu olmayan monitör önerisi

Sophrano1

Decapat
Monitör
Philips 27M1N3200ZA/00
27M1N3200ZA/00 Philips'ın bu modelini araştırdım. Piyasada VA modelini buluyorum ve ghosting sebeplerinden dolayı VA'ya yaklaşmak istemiyorum açıkçası. Yardımcı olabilecek var mı? Bu IPS ekran modellisini kullanan var mıdır? İstediğim özellikler en az 144 Hz 1ms ve pivot özellikli ghosting yaşatmayacak bir monitör arayışındayım.

Bir de bu monitör hakkında düşüncelerinizi alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
27M1N3200ZA/00 Philips'ın bu modelini araştırdım. Piyasada VA modelini buluyorum ve ghosting sebeplerinden dolayı VA'ya yaklaşmak istemiyorum açıkçası. Yardımcı olabilecek var mı? Bu IPS ekran modellisini kullanan var mıdır? İstediğim özellikler en az 144 Hz 1ms ve pivot özellikli ghosting yaşatmayacak bir monitör arayışındayım.

Bir de bu monitör hakkında düşüncelerinizi alabilir miyim?

Attığınız AOC monitör alınır. Alternatif:

Kullanıyorum pişman değilim neden pişman olsun?
Piksel boyutları 24" lere göre (fiziksel olarak) daha büyük. Göz mesafesi en az 60 CM olacak ki smooth bi görüntü yakalanabilsin. Benim (kullanan çoğu kişinin yorumu da böyle) gözlerimi yoruyordu. satıp 24" e geçtim iyi gidiyor şuan

Attığınız AOC monitör alınır. Alternatif:

Arada çok bir fiyat farkı yok gibi duruyor bir de ben pivot özellik istediğim için AOC daha mantıklı duruyor.

Geri
Yukarı