27" monitör önerisi

Bütçe
6000

raygor1

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar, video editörlük yapıyorum arada da oyun oynuyorum laptopun küçük ekranı yormaya başladı bunun için 27 inç monitör arıyorum. Yalnız daha önce arkadaşımın monitörünü kullanırken büyük ihtimalle kötü bir monitör olduğu içindi beyaz yerlerde sorun oluyordu ve çerçeveli kısımlar vs görünmeme gibi problemler yaşanıyordu. Bu sorunu yaşamayacağım bir monitör önerirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, Samsung CR50 27" kullanıyorum 3K ya almistim 1 ay once. 5ms oldugu için rekabetçi oyunlar oynanmaz ama video izlemek ve iş için inanılmaz kaliteli ve bütçe dostu. Yeni nesil VA panellerden ve kontrast oranı cok tatmin edici.

Eğer video editörlük yapıyorsanız kesinlikle 2K ve IPS bir panele ihtiyacınız var. 60/75HZ de yeterlidir. Bu bütçede bu seçeneklere odaklanmanızı öneririm.

Eğer video editörlük yapıyorsanız kesinlikle 2K ve IPS bir panele ihtiyacınız var. 60/75HZ de yeterlidir. Bu bütçede bu seçeneklere odaklanmanızı öneririm.

Hocam Xiaomi marka için cokca ışık sızması problemi gormustum, camur atmaya asla calismiyorum konu sahibinin haberi olsun diye soyluyorum.

Dostlar, video editörlük yapıyorum arada da oyun oynuyorum laptopun küçük ekranı yormaya başladı bunun için 27 inç monitör arıyorum. Yalnız daha önce arkadaşımın monitörünü kullanırken büyük ihtimalle kötü bir monitör olduğu içindi beyaz yerlerde sorun oluyordu ve çerçeveli kısımlar vs görünmeme gibi problemler yaşanıyordu. Bu sorunu yaşamayacağım bir monitör önerirseniz çok sevinirim.
Bahsettiğin kaliteli ekran bu fiyat bandında yalnızca iki monitörde var. Ancak ikisinin de satıcıları güven vermiyor. O yüzden mümkünse bütçeni 10 bin TL bandına çıkarmanı öneririm. Daha iyi ve uzun süreli kullanım vadeden cihazlar bulunuyor.

Geri
Yukarı