2700 TL Çizim İçin Dizüstü Bilgisayar Önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

The Old Ways

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim üzere çizim için dizüstü bilgisayar almak istiyorum. Paint Tool SAI, Photoshop ve Clip Studio Paint kullanıyorum. Daha çok anime türü ve illustration çizimleri yapmaktayım. Kullandığım masaüstü bilgisayarın vadesi dolunca taşınabilir bir bilgisayar almaya karar verdim. Katmanlar arası geçişlerde, renderda ve türevi işlemlerde sorun çıkarmayacak, çizim yaparken donma sorunu yaşatmayacak bir ürün arayışındayım. Ek olarak film izleyebileceğim ve bazı oyunları(Overwatch gibi) sorunsuz oynayabileceğim bir bilgisayar olmasını istiyorum. Bütçem 2700 TL civarı. Yardım edeceğinizi umarak şimdiden teşekkür ediyorum. İyi günler ve esenlikler dilerim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Öneriniz için teşekkür ederim. Bilgisayarı Vatan Bilgisayar'dan alacağım, ancak aynı ürün Vatan Bilgisayar'da 2940 TL. Aklımda olan birkaç üründen bir tanesiydi. Bu hafta sonuna kadar bekleyeceğim ve duruma göre önümüzdeki hafta satın alacağım.

Öneriniz için teşekkür ederim. Bilgisayarı Vatan Bilgisayar'dan alacağım, ancak aynı ürün Vatan Bilgisayar'da 2940 TL. Aklımda olan birkaç üründen bir tanesiydi. Bu hafta sonuna kadar bekleyeceğim ve duruma göre önümüzdeki hafta satın alacağım.
Merhaba alacağınız bilgisayarda sadece çizim mi yapacaksınız yoksa birkaç iş daha yapacak mısınız modelleme vs.
Bu yeterli olabilir.
https://www.itopya.com/ASUS-X556UF-...-Disk-2GB-930M-Ekran-Karti-156--Notebook.html
Eğer bilgisayarınla seyahate fazla çıkmayacaksan ben bu siteden toplamanızı öneririm.

Merhaba alacağınız bilgisayarda sadece çizim mi yapacaksınız yoksa birkaç iş daha yapacak mısınız modelleme vs.
bu yeterli olabilir
https://www.itopya.com/ASUS-X556UF-...-Disk-2GB-930M-Ekran-Karti-156--Notebook.html
Eğer bilgisayarınla seyahate fazla çıkmayacaksan ben bu siteden toplamanızı öneririm

Üniversite öğrencisiyim, haliyle sık sık yanımda taşımam gerekiyor. Dediğim gibi film izlemek, çizim yapmak ve maksimum Overwatch oynamak için bilgisayar arıyorum. Modelleme vs. yapmayacağım. Yanıtın için teşekkür ederim, ancak RAM yetersiz gibi geldi bana.

Üniversite öğrencisiyim, haliyle sık sık yanımda taşımam gerekiyor. Dediğim gibi film izlemek, çizim yapmak ve maksimum Overwatch oynamak için bilgisayar arıyorum. Modelleme vs. yapmayacağım. Yanıtın için teşekkür ederim, ancak RAM yetersiz gibi geldi bana.
Ki öyle çizim için yeterli ama oyun için pek değil. 3500TL'lik sistemlere bakmak gerekiyor sağlam bir dizüztü için aslında oyun içinde yeterli RAM ekran kartına tekrar bakıp bu yazıyı güncelliyecem.

Bu linkteki bilgisayarı kaçırmamanı öneririm. Bütçeni biraz aşıyor ama değer.

Öneri veren tüm arkadaşlara sonsuz teşekkür ederim. Asus K556UQ ürününü bu sabah 2600 TL'ye Vatan Bilgisayar'dan satın aldım. Saat 11'den bu yana güncelleme yapıyordu; biraz önce bitti. İnternette okuduğum şikayetler gözümü öylesine korkutmuştu ki.. Neyseki herhangi bir sorun yaşamadım. Oldukça da memnunum şimdilik. Henüz oyun yükleme fırsatım olmadı. Deneyimlerimi ilerleyen günlerde paylaşacağım. Başlığı düzenleyecektim ancak düzenleyemedim(Sosyal'de acemiyim). Konuyu kapatırsanız memnun olurum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı