275 TL klavye önerisi

Evet hocam kronik sorunlu ama biraz şansa bağlı. Ben de aynı model var hiç sorun yaşamadım.
2. el satan arkadaşlar kronik sorunlu çıktığı için satıyor genellikle. Bozuk klavyeye para vermek ne kadar mantıklı?

RGB olmasa bile G213 gibi kronik sorunlu değil. Bence bu bütçedeki en iyi 0 klavye.
Arkadaş rgb istemiş gitmiş. Detay yok. Yüzde 60?, Bilek destekli? Şuan klavye önermek zor biraz.

2. el satan arkadaşlar kronik sorunlu çıktığı için satıyor genellikle. Bozuk klavyeye para vermek ne kadar mantıklı?

Arkadaş rgb istemiş gitmiş. Detay yok. Yüzde 60?, Bilek destekli? Şuan klavye önermek zor biraz.
RGB veya rainbow farketmiyor. Birde tuşları saydam olup ışık geçsin yeter. KB487L modelini gördüm ancak bu özellikler bulunmuyor sanırım. Bilek desteği de çok farketmiyor. Bütçe olarak 325 TL'ye çıkabilirim. Var mı başka önerisi olan?

Hocam öneriniz var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı