2775₺ Gigabyte 1650 Super alınır mı?

Bütçeniz 4300 TL ise şubat sonunu bekleyip RTX3060 alabilirsiniz tabii elinizide hızlı tutmak lazım, bu arada işlemciniz nedir?

Yüksek TDP çeken ve ısınan bir kart RX 590. Satması iyi olmuş, 1650S alsa 1000 TL cebine kalıyor.

Hocam elektrik faturamı şişirdiğinden RX 590 kartımı sattım. Driver sorunları da cabası, 1 yıllık kartı satıp performansı aynı olsa bile yeni kart almak bence mantıklıydı.

2700 TL'ye 1660 Ti alınıyordu bu kartlara ne oldu ya

Hocam stok yok yazması kafamı karıştırdı. Ve 1650 almam hocam super modeli ile arasında performans farkı çok.
fark var nasıl yok, o kadar da değil arkadaş. clock 1940 mhze çıkıyor super boostta.

Bütçeniz 4300 TL ise şubat sonunu bekleyip RTX3060 alabilirsiniz tabii elinizide hızlı tutmak lazım, bu arada işlemciniz nedir?
İşlemcim Ryzen 5 2600 (kule tipi soğutucuyla overclock yapabilirim.

Hocam elektrik faturamı şişirdiğinden RX 590 kartımı sattım. Driver sorunları da cabası, 1 yıllık kartı satıp performansı aynı olsa bile yeni kart almak bence mantıklıydı.
Evet haklsınız 1650S kullanıcısıyım ben de. Çok düşük elektrik tüketimiyle beraber piyasadaki en iyi fiyat performans kartı. İyi bir işlemci ve 16 GB ram ile önümüzdeki 3-4 sene her oyunu çalıştırır 1080P'de. Ben performans açısından baktım. AMD tarafından alacaksanız eğer RX 5500 XT 8 GB modelini öneririm. İlla hemen alacaksanız 1650 SUPER tabii ki de güzel alınır. 1660S alabiliyorsanız kaçırmayın çok rahat senelerce götürür bu arada.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…