28.000 TL'ye kadar monitör dahil sistem önerisi

Bütçe
23000

Qircean

Centipat
Daha fazla  
Sistem 23 bin TL. Markalarına çok dikkat ediyorum RAM bile önemli çünkü ölene kadar kullanacağım. Bir de 5000'e IPS panel monitör öneriniz var mı? (Bunun gibi olmadığı sürece sistem önermeyin iyi olup olmadığını söyleyin yeterli olur)

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-07-29-16-39-51-652_com.incehesap.web.web2.jpg
    Screenshot_2023-07-29-16-39-51-652_com.incehesap.web.web2.jpg
    82,8 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:

Son düzenleme:
Ya bence güzel sistem kötü bir yanı var mı ki bence gayet güzel 144 Hz 1 ms yeterli olur IPS panel olsun yeter kör olmayalım :D

Yok onu demedim sistem güzel. 4-5 sene yıllık bakımları yaparak kullanırsınız(termal macun yenilemesi, fan temizliği vs.). Monitör için de opsiyonlara bakıp geleyim.🙂

Bunu buldum hocam biraz aşıyor ama bütçenizi. Ayrıca alacak olursanız kullanıcı yorumlarına da bakmanızı öneririm çünkü ürün hakkında çok fikrim yok kullanmadım.

Bunu buldum hocam biraz aşıyor ama bütçenizi. Ayrıca alacak olursanız kullanıcı yorumlarına da bakmanızı öneririm çünkü ürün hakkında çok fikrim yok kullanmadım.
Saol reis buda güzel zamanında bunu almak istiyordum zaten ama param yoktu şimdi 2000 lira zam almış bu son şansım elimdede biraz para var ama şu MSI önermiş bir arkadaş itopyadan o güzel gibi duruyor

Geri
Yukarı