28.000 TL'ye sistem önerisi

Bütçe
28000

furkan00012

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 28.000 TL bütçem var. 8 GB ekran kartı 8 GB RAM bir bilgisayarın altında bir şey istemiyorum. Eğer olursa 12 GB ekran kartı ya da RAM olabilir ve ek olarak 8 GB ekran kartı ve 8 GB RAM olan bir bilgisayarda yeni çıkmış oyunları oynayabilir miyim?

Arkadaşlar, 28.000 TL bütçem var. 8 GB ekran kartı 8 GB RAM bir bilgisayarın altında bir şey istemiyorum. Eğer olursa 12 GB ekran kartı ya da RAM olabilir ve ek olarak 8 GB ekran kartı ve 8 GB RAM olan bir bilgisayarda yeni çıkmış oyunları oynayabilir miyim?

28K'ya zaten aynı ekran kartı ve işlemciyi alacaksın. Belki kalan parayla SSD, RAM, CPU soğutucu gibi şeyler alırsın.

28.000'e 4070 sistemler gelir. Youtuberların kampanyalarını bekle istersen.

O biraz zor hocam ya. O kervan kaçtı gibi artık.
Asgari ücret zammına kadar kaçmadı hocam. Gelir bence. Arkadaş risk istemiyorsa 7500f 4060ti sistemi 1tb ssd yapıp alabilir.

SSD Kingston 1tb

Kasayı 750w yapıp al. 27.100 civarı olacak.

900 1000 tl'ye ekstra hava soğutma alman gerekiyor. Öyle 28k olacak işte.

Asgari ücret zammına kadar kaçmadı hocam. Gelir bence. Arkadaş risk istemiyorsa 7500F 4060 Ti sistemi 1TB SSD yapıp alabilir.

Hocam 8 GB 4060 Ti alacağına gidip RX 7700XT alsın. Eğer ki ucuzlarsa, ki hiç beklemiyorum, ekran kartını satıp 4070 denenebilir.
Dipnot: Az önce
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şuna rastladım.

Hocam 8 GB 4060 Ti alacağına gidip RX 7700XT alsın. Eğer ki ucuzlarsa, ki hiç beklemiyorum, ekran kartını satıp 4070 denenebilir.
Dipnot: Az önce
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şuna rastladım.
Dlss yok fg yok.

Geri
Yukarı