28 bin TL laptop önerisi

Bütçe
28.000

sRGB kısımını hala göremiyorum laptopların illaki forumdan mi sormam gerekiyor? Ve Acer Nitro 5 hakkinda bir sikayetiniz var mi? Siz kullaniyorsunuz diye sorayim dedim.

sRGB kısımını hala göremiyorum laptopların illaki forumdan mi sormam gerekiyor? Ve Acer Nitro 5 hakkinda bir sikayetiniz var mi? Siz kullaniyorsunuz diye sorayim dedim.

Forumdakiler de araştırıp söylüyor. Orada panel modeli var onu yazın internete. Model numarası N156KME-GNA bunu yazın öyle bakın.

user login 2-3 siteden bakabilirsiniz değerlere. %100 sRGB ve DCI-P3, %88 Adobe RGB. Genel olarak memnunum, işlemcisi çok ısınıyor sadece tek problem o (12500H'ı düzgün soğutabilen bir laptop yok sanırım, Turbo Boost kapatarak bayağı serin çalıştırabiliyorum, fanlar performans modunda cidden sesli çalışıyor ve batarya Max 3 saat gidiyor. Normal modda fanlar gayet iyi ve genel yapı kalitesi de orta düzey, bi legion 5 değil tabiki fakat memnunum. Uzun yıllar dandik panelli bir laptop kullandıktan sonra FPS'den daha çok önem vermeye başladım renk kalitesine, 4 GB VRAM yüzünden zaten 2-3 yıl sonra oyunları low ayarlarda oynayacağım, en azından ileride film izlerken zevkli olur.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…