28 bin TL sistem önerisi

Bütçe
28.000
peki işlemciyi 5600x yapsam daha iyi olur mu hatta anakartı da ona göre önerebilir misin ? online olduğun için 12400 e iptal verdim şimdilik

@370423 hocam yukarı yazdığın sistem için​

Şunun bir tık iyisi ne vardır 4 RAM slotlu? Şaka maka listeyi komple aldım sayılır SSD PSU ve anakart kaldı sadece
Bu en uygun anakart olacaktır.

peki işlemciyi 5600x yapsam daha iyi olur mu hatta anakartı da ona göre önerebilir misin ? online olduğun için 12400 e iptal verdim şimdilik
i5 12400F R5 5600X'ten daha güçlü.

Bu en uygun anakart olacaktır.

i5 12400F R5 5600X'ten daha güçlü.
Amd için de yazabilir misin hocam ? Darladım biraz ama sipariş geçicem direk sana bakıyorum :D

AMD için de yazabilir misin hocam? Darladım biraz ama sipariş geçeceğim direk sana bakıyorum :D
Bu yeterli olur hocam.

Bu yeterli olur hocam.
Çok teşekkür ederim. Tamamen sayende topladım bilgisayarı. İşlemci anakart siparişlerini de sabah veririm artık.

Peki son bir şey soracağım, benim 5600x düşünme sebebim başka birinin önerisi oldu. 6900xt nin çok daha fazla performans vereceğini söyledi hemen iptal et dedi. Ama şu an sana güvenim çok daha fazla sanırım. Aynı sistemi alıyor olsaydın Para mevzu olmadığında hangisini tercih ederdin ?

Çok teşekkür ederim. Tamamen sayende topladım bilgisayarı. İşlemci anakart siparişlerini de sabah veririm artık.

Peki son bir şey soracağım, benim 5600X düşünme sebebim başka birinin önerisi oldu. 6900XT'nin çok daha fazla performans vereceğini söyledi hemen iptal et dedi. Ama şu an sana güvenim çok daha fazla sanırım. Aynı sistemi alıyor olsaydın Para mevzu olmadığında hangisini tercih ederdin?
12400F tercih ederdim. Oyun konusunda tek çekirdek performansı önemli ve 12400F daha performanslı oluyor.

Geri
Yukarı