28 bin TL telefon önerisi

blackrow

Kilopat
Daha fazla  
Xiaomi Note 8 Pro kullanıyorum ve telefonum artık eskidi ve yavaşlama sorunu yaşıyorum bu sebepden dolayı telefon almaya karar verdim. Beklentim kamera ve batarya yönünden avantajlı olması, farklı model de önerilebilirsiniz.
Bütçe maksimum 28k.
Aklımdaki modeller: iPhone 12 S21 Ultra s23.

Son düzenleme:
Her ne kadar kişiden kişiye değişen bir öneri olsa da, androidden iosa geçmiş biri olarak bir daha androide dönmeyi düşünmüyorum. Bol bol video ve fotoğraf çekiyorum, oyun oynuyorum, gündelik işler yapıyorum ve çok memnunum. Günlük kullanımda 1 günü rahartlıkla çıkaracağını düşünüyorum. Alacaksanız da 128GB'lık modelini tercih ederseniz daha rahat edersiniz.

S21 Ultra'nin alinabilirligi yok. iPhone 12 ise S23 karsisinda hicbir sansi olmayan bir cihaz.

S23 soyledigin cihazlar arasinda en mantiklisi. Fiyatini da hak ediyor. Kamerasi da oldukca basarili. Ekran suresi de bir onceki model olan S22'ye gore bariz daha iyi, cunku icerisinde bulunan Snapdragon 8 Gen 2 oldukca verimli calisan bir SoC. S22 de mukemmel bir telefondu ama Snapdragon 8 Gen 1 yuzunden berbat bir verimliligi vardi ve bu yuzden ekran suresi cok kotuydu.

Bu arada S23'un iPhone 14 muadili oldugunu ve hatta bazi konularda daha ustun oldugunu belirtmekte fayda var. Yani iPhone 14 muadili olan bir telefonu (S23), iPhone 12 parasina satin almis olacaksin eger alirsan.

Geri
Yukarı