28 yaşında hiç sevgilim veya normal kız arkadaşım olmadı

En iyisini yapmışsın. Türk kızları vakit ve para harcamaya değmezler. Bunun yerine kendini geliştirmeye, zengin olmaya çalış, yoksa sonra üzülürsün.

Türk kızının güzeli ayrı çirkini ayrı havadadır, egolarından geçilmez, Türkiye şartlarında zeki akıllı ve genel olarak davranışlarını biçimlendirip ölçüp tartan aptallık etmeyen kız bulman çok ama çok zordur, o yüzden Türk kızları yerine aklı başında yabancı kız arkadaş edinebilirsin, mesela ilk olarak Türkiye'den göç etmekle başlayabilirsin.

Özbek kızlarına yürü Telegram da çok var ve aşırı da güzeller Özbekçe öğrenmek istiyorum de seve seve yardım ederler

Hocam hiç mi erkek arkadaşınız yok? söyleyin azcık halinizden anlasın kız taklidi yapsın kendisi. Peruk taksın etek giysin beraber kafeye gidip buluşun, Beraber restoranda yemek yiyin, Sinemada romantik film izleyin, elleşin, el ele tutuşup kırlarda yürüyün, Evim boş aşkım desin gidin vesaire bu sayede kızlarla konuşmak ve hatta sevilmek hakkında tecrübe sahibi olabilirsiniz.

Kanka sen kendini salıp vazgecmissen ben istersem sana önüne getirip kiz koysam yine de bir ise yaramaz. Kusura bakma da hani bir harekete geçmek bu kadar zor olmamalı. Alt tarafi beğendiğin birine selam verip konusucaksin en fazla ne olabilir niye bu kadar gözünde buyutuyosun.

Yo hiçbir seye ihtiyacin yok normal bir insan gibi sohbet etmesini biliyorsan önüne kiz cikinca ağaç gibi dona kalmiyorsan yani bir sorunun yoksa kısacası tek yapman gereken begendigin biriyle konusmak. Siz kendinizi ne cok kisitliyosunuz ya cevaplari okurken ben üzüldüm. Bir kizla konusmak icin milyar dolarlara, arabalara, paraya, yakisikliliga falan gerek yok. Düzgün bir insan gibi bakımını yap güzel kok hijyenik ol konusmasini bil bu kadar. Her seyden once de kendinizi sevin kendini sevmeyen biri baskasini asla gercekten sevemez.

Her seyden once de kendinizi sevin kendini sevmeyen biri baskasini asla gercekten sevemez.
Hani Yunus Emre demiş ya yaradanı severim yaradılandan ötürü diye. Önce kendini bileceksin. Bilenle bilmeyen bir olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…