280 TL bilgisayar kasası tavsiyesi

Anıl_alp232

Kilopat
Daha fazla  
image.png

Ayrı PSU ve kasa yerine PSU'lu kasa almak daha mı mantıklı bilmiyorum ama kasa içlerindeki PSU'lara güvenemiyorum. Bu konu hakkında cidden bilgisi olan birileri veya bir moderatör cevap verirse çok iyi olur. Çünkü çok arada kaldım. Technopat bir videosunda Çizgi elektronik 'in yaptığı bi testte güvenilenilecek PSU markaları yazıyordu. ASUS, COOLER MASTER, CORSAİR, ENERMAX, BOOST, FSP, OCZ, SEASONİC, SPARKLE POWER, THERMALTAKE, VENTO, ZALMAN kasadaki PSU bu markalardan olmasını istiyorum ama Everest'in bi kasasını buldum. EVEREST RAMPAGE 88 GAMING 600W SİYAH USB 3.0 MidT ATX KASA
İçindeki PSU iyi midir ? PSU'yu ayrı olarak Corsair 550W 80plus alıcaktım. Sonra kasalı al dediler fikrinizi bekliyorum. Mutlaka 80 plus olmalı. Bu bileşenler kasaya sığar mı, onu da merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Everest'i unut. Gerçekten son derece kalitesiz bileşenler kullanıyorlar. Kasada kullandıkları plastik son derece ince olduğu için çatır çatır kırılıyor. İçerisinden FOEM marka kıytırık PSU falan çıkıyor. Xigmatek, Cooler Master ve Zalman gibi markaların PSU'lu kasalarını alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı