28000 TL'ye laptop önerisi

Sizce borc alip 4060 ekran kartli alinir mi uzerine 8 9bin ekleyip ?

Bu hp modeli de mantikli geldi haftadan haftaya 3 saat oyun e 1 2 saat ders icin kullanacagim ekran konsunda acer daha önde sanirim fakat izledigim videolara gore hp'deki 7640hs cok daga serin ve performansli duruyor oyunlarda ve genel kullanimda sizce ne dersiniz?

Acerin ekrani 3ms 165hz cok cezbedici fakat iselmci farki beni tereddutte birakiyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda oyunlardaki fps ve isi degerleri gayet iyi herkesin hpyi kotulemesine rağmen ve fps degerleri oyunlarda acer'a göre daha yuksek isilari da yaklasik ayni derecelerde
HP Victus kotu degil. Gayet guzel model. Ama Acer'in sogutmasi daha iyidir her turlu.

Alinmaz bu model. Ekran karti Max-Q ve kasasi, sogutmasi kotu.

HP Victus kotu degil. Gayet guzel model. Ama Acer'in sogutmasi daha iyidir her turlu.
Evet bu konuda haklisiniz herkes ayni fikirde ve degerler de öyle fakat hp deki islemci beni o tarafa kaydirmaya calsiiyor ama ayni zmaanda dedigim gibi asusun ekrani ve isi degeri daha iyi.suanki laptopbumu sattiğimda dusunecegim

Arkadaslar bu model nasil sizce?Acerin yerine tercih edilir mi 1.5k fark var yaklasik internetteki testlerde arada buyuk fark oldugunu gordum

Bu da acer ile ayni fiyata dusmus ve islemcisi baya baya fark ediyor acera göre sizcs isinma konusu vs. Goz onune getirlince alınır mı

Sizce bu asus da tercih edilir mi acer yerine

Son düzenleme:

Geri
Yukarı