28000 TL'ye sistem önerisi

Utkan Bera

Hectopat
Daha fazla  
24-28 bin civarı bir fiyat uygundur. Uzun zamandır piyasaya bakmadığım için size danışmak istedim.

31 bine çıkar mı bütçe?

Yani açıkçası biraz küçük birine baktığım için NVIDIA ekran kartı tercihimdir kullanım rahatlığından kaynaklı.

Yani açıkçası biraz küçük birine baktığım için NVIDIA ekran kartı tercihimdir kullanım rahatlığından kaynaklı.
Nvidia şart ise bunu alabilirsin hocam, bütçe çıkarsa SSD yi Kingston 1TB soğutucu olarakta AG-400 alabilirsin.

Yani sistemi düşünürüm ama fiyatı daha uygun 3060'lı bir şey daha iyi olur bence. Ama yine de bir seçenek. Teşekkürler başka tavsiyesi olan varsa yardım alabilirim.

NVIDIA şart ise bunu alabilirsin hocam, bütçe çıkarsa SSD'yi Kingston 1TB soğutucu olarak da AG-400 alabilirsin.

Çok teşekkürler muhtemelen bunu alırım fakat aklımda ki tek soru 8 GB VRAM sorun yapar mı bu ekran kartı için. Bende şu an emektar 2060 var 6 GB Mafia def. RDR2 gibi oyunlar da zorluyor.

Yani sistemi düşünürüm ama fiyatı daha uygun 3060'lı bir şey daha iyi olur bence. Ama yine de bir seçenek. Teşekkürler başka tavsiyesi olan varsa yardım alabilirim.

Çok teşekkürler muhtemelen bunu alırım fakat aklımda ki tek soru 8 GB VRAM sorun yapar mı bu ekran kartı için. Bende şu an emektar 2060 var 6 GB Mafia def. RDR2 gibi oyunlar da zorluyor.
1080P de sıkıntı olmayacaktır. 2K için zaten bu kart uzun vadede alınmamalı. Yani 1080P takılacaksan gönül rahatlığı ile al.

Yeni konular

Geri
Yukarı