285 TL'ye 1 yıllık Game Pass Ultimate alma

Floow03

Hectopat
Daha fazla  
Tam olarak biliyor musunuz bilmiyorum ama Microsoft Store'de 'Live Gold' olarak arama yaparsanız, çıkan yerde normalde 6 ay satıştan kaldırılmıştı ama alt tarafta hediye kutusu simgesi var ona bastığınızda 120TL'ye 6 ay satın alabiliyorsunuz (Aylık olarak Ultimate aldığınızda 1 yıllık Game Pass 540 TL tutuyor). Ben bu yolla 285 TL'ye 1 yıl Ultimate aldım, belki işinize yarar diye yazmak istedim.

Nasıl aktive edilir bilmeyenler için; ilk olarak aldığınız Xbox Live kodlarını altta bulunan resimde görmüş olduğunuz gibi 'kod kullan' yerine basıp aktive ediyorsunuz. Sonra 1 aylık Game Pass Ultimate alıyorsunuz ve işlem bu kadar (Hesabınızda abonelik bulunmaması gerekiyor)

VİDEO OLARAK ANLATIM:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    7,6 KB · Görüntüleme: 552
  • 2.PNG
    25,7 KB · Görüntüleme: 553
  • 33.PNG
    2,2 KB · Görüntüleme: 555
Son düzenleyen: Moderatör:
Gittigidiyor'da 10 tl 3 aylık. Aklında bulunsun Yeni hesap açıp kullanabiliyorsun ve hiç bi oyundaki save'in kaybolmuyor.

12 aya 285 vermelerini söylüyorsun forumdakilerin. Fakat diğer türlü 40 TL oluyor. Beleş alıp almamaları bizi ilgilendirmez aslında. Senin 10 TL'ye 3 ay Game Pass alman bizi ilgilendirir.

Kampanyanın bir süresi var diye biliyorum 1 yıl dayanmaz.

Kampanyanın bir süresi var diye biliyorum 1 yıl dayanmaz.
1 Yıl sonra kullanmiycaksın zaten. Kodu kullanınca 1 yıl devam ediyor. 1 Yıl sonra kullanıcaksanda, kullancağın zaman satın alırsın. Çok zor değil bunu yapmak. 245 TL daha pahalıya kim alsın ki?

1 yıl sonra kullanmiycaksın zaten. Kodu kullanınca 1 yıl devam ediyor. 1 yıl sonra kullanıcaksanda, kullancağın zaman satın alırsın. Çok zor değil bunu yapmak. 245 TL daha pahalıya kim alsın ki?

Kodu stackleyemezsin. Kodu kullanmak için daha önceden satın almaman gerekiyor o hesapta.

Demek istediğimi anlamıyorsun sanırım. GittiGidiyor sitesinde olan kodlar bir kampanyadan bedava alındı. Ve son kullanım tarihleri var. Diyelim 4 adet aldın kod. 1 tanesini hesabında kullandın. 2.sini kullanamayacaksın çünkü kampanya 1 kere geçerli bir hesapta. 2. bir hesap açsan mantığı nerede aynı anda bitecek zaten? 3 ay sonra aldığın kodların hepsinin son kullanma tarihi bitecek bu sayede sadece 3 ay kullanmış olacaksın.

1 Yıl sonra kullanmiycaksın zaten. Kodu kullanınca 1 yıl devam ediyor. 1 Yıl sonra kullanıcaksanda, kullancağın zaman satın alırsın. Çok zor değil bunu yapmak. 245 TL daha pahalıya kim alsın ki?
O kodlar sadece yeni Game Pass kullanıcılarına özel. Süreleri de doldu. 31 Kasım sondu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…