2D oyun tavsiyesi

Undertale çoğu zaman gözlerimci dolduran beni çok şaşırtan mükemmel müzikleri olan 3 farklı sonu olan bazı bossları çok zor bazıları esprili farklı oynanış tarzları olan toplam 10 saatte speedrun yapılan benimc için dünyanın en güzel oyunudur üstünü yüzlerce fan-Game ve animasyonlar yapılmıştır. Bu oyunu oynayıp da sevmeyen çok az kişi vardır oyunu oynamayı bırakamıyorsun yani oyunda abartmadan söyleyeyim yaklaşık 600 tane gizem ve easter egg vardır. Oyunda tüm karakterlerin hikayesini keşfetmek çok eğlenceli oluyor oyun çıktığı ay 1m. Dolar kazanmış kickstarterdan 3.5m dolar kazanmış 98 metacritic puanı alarak metal Gear Solid 5'i geçip 1. olmuştur. Yani oyunu beğenmesen bile intten müziklerini dinlersin eğer becerikliysen friday night funkin de oynayabilirsin o da çıktığı gibi 10M dolar kazandı.

Undertale için yeterince övgüler yağmış zaten o yüzden onu pas geçiyorum :) To The Moon da Undertale kadar gizli bir cevherdir benim gözümde. Acayip iyi kurgulanmış, Oscar ödüllü bir film izler gibi oynadığınız oyunlardan biri adeta.

Onun dışında Souls oyunlarına ilgin varsa Blasphemous önerebilirim. Epey zorlu bir oyundur. Ama alıştığın zaman çok keyif verir. Dead Cells öneren arkadaşları görünce aklıma geldi ben de bunu önereyim dedim. Deneyebilirsiniz. İndirim dönemlerinde 20 TL'yi görüyor Steam'de.

Geri
Yukarı