2K 144-165Hz monitör önerisi

Değil kral. Artık çoğunda kullanılıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
kaynak niyetine faydalanırsın. Aoc alınır, taş gibidir. Kullanandan al bilgiyi🙂 Samsung'u aldık masalara sığmıyor maşallah..
Samsung'un ayağı çok büyük ama monitör çok iyi hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@The Theseus ışık sızması olmayan monitör arıyorsanız işiniz zor. Çok ağır ışık sızması sorunu yok monitörde.

@bertini renkler vs. konusunda çok zayıf. HDR seviyesi düşük. Hem de ışıklı değil 😎
Bende de vardı da fazlaydı beni rahatsız etmiyordu ucuz almıştım ama şimdi 3k olmuş o yüzden söyledim.

Samsung'un ayağı çok büyük ama monitör çok iyi hocam.
Monitöre herhangi bir laf etmem, edemem hocam çok ama çok sağlam bizzat sahip olduğum için değil, bizzat test edip iade etmediğimden dolayı 🙂 Amma velakin ona uygun masayı tam orta sıramızda bulduk, arkası duvara sıfır olan bir yerde kullanamadık ki imkansız🙂 Eğer oturma alanı duvara yakın değilse Samsung alınır, geçilir. Tartışılmaz bile hocam. Ama bir takım sıkıntılar varsa aoc tercih edilir mi? O da edilir, üzmez. Oyun oynatır edit de yapılır🙂 (Sahip olduğumdan dolayı konuşuyorum)

Aoc 27' olanı daha mantıklı geldi bana.
Monitöre herhangi bir laf etmem, edemem hocam çok ama çok sağlam bizzat sahip olduğum için değil, bizzat test edip iade etmediğimden dolayı 🙂 Amma velakin ona uygun masayı tam orta sıramızda bulduk, arkası duvara sıfır olan bir yerde kullanamadık ki imkansız🙂 Eğer oturma alanı duvara yakın değilse Samsung alınır, geçilir. Tartışılmaz bile hocam. Ama bir takım sıkıntılar varsa aoc tercih edilir mi? O da edilir, üzmez. Oyun oynatır edit de yapılır🙂 (Sahip olduğumdan dolayı konuşuyorum)
Bende ayaklarının yarısı dışardaydı yükü öne vermiştim 60cm'lik masada salladım düşmedi o çok sorun değil bence.

Aoc 27' olanı daha mantıklı geldi bana.

Bende ayaklarının yarısı dışardaydı yükü öne vermiştim 60cm'lik masada salladım düşmedi o çok sorun değil bence.
Sorun ayakları değil hocam zaten. Sorun arka taraftan destekliyicisi. O kadar saçma derece de uzun ki.. Dediğim gibi duvara yakın değilse, gördüğünüz görüntü bakımından Samsung alınır. Ama Aoc üzer mi? Üzmez. Kod yazıyorum ben derseniz dikey olarak da döner. İkiside bende var, ikisinden de memnunum. Umarım yardımcı olabilmişizdir🙂

@The Theseus ışık sızması olmayan monitör arıyorsanız işiniz zor. Çok ağır ışık sızması sorunu yok monitörde.

@bertini renkler vs. konusunda çok zayıf. HDR seviyesi düşük. Hem de ışıklı değil 😎
Technopat incelemesini izledin mi ?

Geri
Yukarı