2K 165 veya 144Hz 1ms veya 0.5ms monitor önerisi

Arkadaşlar babamdan monitor sözü aldım almışken iyi bir şey olsun istiyorum, 2560X1440 çözünürlükte 144 veya 165Hz. 1ms veya altı fiyatı abartmadan monitor önerisi.

.

27inchlik hem kavisli hem istediğiniz özelliklere uygun hem de fiyatı gayet güzel. Kesinlikle öneririm.
Arkadaşlar babamdan monitor sözü aldım almışken iyi bir şey olsun istiyorum, 2560X1440 çözünürlükte 144 veya 165Hz. 1ms veya altı fiyatı abartmadan monitor önerisi.

.

27inchlik hem kavisli hem istediğiniz özelliklere uygun hem de fiyatı gayet güzel. Kesinlikle öneririm.

Unutmadan. Böyle bir monitörü kullanabilmen için iyi bir ekran kartı ve bilgisayara ihtiyacın var, aynı zamanda 144Hz alabilmen için Display Port kullanman lazım.
Sistemini ve bütçeni söylersen ona göre yorum yapabiliriz.

5-6 yıldır kullandığım ve memnun kaldığım bir ürün önereceğim. Sizin kriterlerinizde tek eksiği 2k olmaması. Yine de 2k durumu sizin için çok önemli değilse bakmanızı öneririm.
ASUS VG248QE
ASUS VG248QE İNCELEMESİ
2. url de Recep Bey incelemişti fiyatı performansına göre uygun bir ürün hem dik hem yatay kullanabiliyorsunuz. 5-6 yıldır kullanıyorum pişman etmedi. Trendyol linkini ürünü görün diye attım biraz baktığımda farklı satıcılarda 100-200 tl aşağısına da alabiliyorsunuz.

.

Unutmadan. Böyle bir monitörü kullanabilmen için iyi bir ekran kartı ve bilgisayara ihtiyacın var, aynı zamanda 144Hz alabilmen için Display Port kullanman lazım.
Sistemini ve bütçeni söylersen ona göre yorum yapabiliriz.
rx580 var
5-6 yıldır kullandığım ve memnun kaldığım bir ürün önereceğim. Sizin kriterlerinizde tek eksiği 2K olmaması. Yine de 2K durumu sizin için çok önemli değilse bakmanızı öneririm.
ASUS VG248QE
ASUS VG248QE İNCELEMESİ
2. URL'de Recep bey incelemişti fiyatı performansına göre uygun bir ürün hem dik hem yatay kullanabiliyorsunuz. 5-6 yıldır kullanıyorum pişman etmedi. Trendyol linkini ürünü görün diye attım biraz baktığımda farklı satıcılarda 100-200 TL aşağısına da alabiliyorsunuz.

2K istemiştim ama o cözünürlüğe düşersem düşünürüm.

Geri
Yukarı