2K 240Hz DisplayPort kablo önerisi

ZantiagO

Hectopat
Arkadaşlar, 2K 240Hz verebilecek bir DisplayPort bakmaktayım. Birçok güzel ürün buldum fakat 2 metre bana yetersiz geliyor. Kablo konusunda dikkatliyimdir ve kabloların görünmesini istemiyorum. Bu yüzden masanın altından götürüyorum ve 2 metre yetersiz kalıyor. 3M kablolara bakıyorum en fazla 2K 165Hz destekli yazıyor. Almayı düşündüğüm ürün Paugge DP 1.4 VESA Sertifikalı Displayport Kablo - 2m (ENTDP1420) : Amazon.com.tr: Bilgisayar bu ürün fakat 3 metresini bulamıyorum. Bulsam da özellik kısmında 2K 165Hz yazıyor.

https://www.amazon.com.tr/KabelDire...p-B07HL7RSRW/dp/B07HL7RSRW/ref=dp_ob_title_ce bu ürün destekliyor fakat çok pahalı olduğunu düşünüyorum. Ne düşünüyorsunuz? Ve ne önerirsiniz? Şu an da 2K 240Hz monitörüm yok fakat ilerleyen dönemde alacağım için tekrar kablo aramak istemiyorum.

Öyle bir monitör alsan içinden kablosu çıkar zaten.
Ayrıca 2K 240Hz monitörler ciddi derecede pahalı.

Kablonun kullanım amacını yukarıda belirttim. İçinden çıkan kabloda bana yetersiz gelecek. 1.5m maksimum 2M kablo çıkar içinden bu da benim amacımı karşılamıyor. Ayrıca o kadar pahalı bir monitöre ihtiyacım yok. Samsung G7 Odyssey 27 modelini düşünüyorum.

Arkadaşlar, 2K 240Hz verebilecek bir DisplayPort bakmaktayım. Birçok güzel ürün buldum fakat 2 metre bana yetersiz geliyor. Kablo konusunda dikkatliyimdir ve kabloların görünmesini istemiyorum. Bu yüzden masanın altından götürüyorum ve 2 metre yetersiz kalıyor. 3M kablolara bakıyorum en fazla 2K 165Hz destekli yazıyor. Almayı düşündüğüm ürün Paugge DP 1.4 VESA Sertifikalı Displayport Kablo - 2m (ENTDP1420) : Amazon.com.tr: Bilgisayar bu ürün fakat 3 metresini bulamıyorum. Bulsam da özellik kısmında 2K 165Hz yazıyor.

Amazon.com.tr bu ürün destekliyor fakat çok pahalı olduğunu düşünüyorum. Ne düşünüyorsunuz? Ve ne önerirsiniz? Şu an da 2K 240Hz monitörüm yok fakat ilerleyen dönemde alacağım için tekrar kablo aramak istemiyorum.
Amazon.com.tr

bu ürün senin için uygundur fakat marka hakkında bir bilgim yok

Yeni konular

Geri
Yukarı