2K F/P monitör önerisi

ustaaaaa

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MacBook Air M2
Asus Rog Strix G513IE

Ekran Kartı: RTX3050Ti
İşlemci: Ryzen 7 4800h
Ram: 2x16 3200 MHz
Mouse: Razer Viper Mini
Kulaklık: AirPods 2. Nesil
Klavye: Everest KB-R01
Herkese merhaba, arkadaşlar. 2K monitör arayışındayım. Hz pek önemli değil, oyun için kullanmayacağım. En uygun F/P ürünü önerirseniz sevinirim. Piyasayı tam olarak bilmediğim için bütçe yazamıyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Herkese merhaba, arkadaşlar. 2K monitör arayışındayım. Hz pek önemli değil, oyun için kullanmayacağım. En uygun F/P ürünü önerirseniz sevinirim. Piyasayı tam olarak bilmediğim için bütçe yazamıyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Kendimde kullanmaktayım çok memnunum.

Merhaba, monitörden genel olarak ne kadar memnunsunuz acaba? Keskinligi olsun, renkleri olsun, backlight bleeding performansı olsun memnun musunuz?

Hocam iyi akşamlar, genel olarak her şeyiyle monitörün memnunum. Bu fiyat bandında halen rakibi olduğunu düşünmüyorum. Renk ayarlarını ince bir şekilde yapılsa mükemmel sonuçlar verebileceğini düşünüyorum. Renklerden anlamamama direk Basic ayarları kullanmama rağmen çok memnunum. Aldığım en sorunsuz monitör bu oldu.

Son düzenleme:
Hocam iyi akşamlar, genel olarak her şeyiyle monitörün memnunum. Bu fiyat bandında halen rakibi olduğunu düşünmüyorum. Renk ayarlarını ince bir şekilde yapılsa mükemmel sonuçlar verebileceğini düşünüyorum. Renklerden anlamama direk Basic ayarları kullanmama rağmen çok memnunum. Aldığım en sorunsuz monitör bu oldu.
Yorumunuz çok güven verdi birazdan sipariş geçeceğim. 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı