2K İçin GTX 1080 vs GTX 1080 Tİ

Merhaba arkadaşlar. Biraz önce MSI'dan aradılar. Karta iade çıkmamış. CW seviyesi yüksek deyil diye iade çıkarmadılar. Bana sizi madur etmemek için isterseniz tamir görmemiş başka bir ikinci el gönderelim diyorlar. Ben de gerek yok kendi kartımı gönderin dedim.
Geçmiş olsun.

Hocam çabuk vazgeçmişsiniz. Fakat geçmiş olsun. Hayırlısı diyelim. Eğer ki sizi CW çok rahatsız ediyorsa değişimde veya iade de ısrar edin.

Zamanında elimde 980 Ti varken kartın gıkı çıkmıyordu. Sağ olsun Firestrike Extreme ve Fallout 4'te 500 FPS görmek kartı delirtti. :) Ondan sonra CW başladı kalıcı olarak. 1 ay geçmeden iade etmiştim. İsterseniz bol FPS'li bir deneyimin ardından belki CW miktarını artırmayı başarabilirsiniz. Ondan sonra iade çıkması biraz daha mümkün hale gelebilir. Hiç bu işlere girişmeyecek olsanız bile arkadaşımıza katılıyorum, çabuk vazgeçmişsiniz.

Buna benzer defalarca konu açtın ve sana gerekli cevaplar verildi. Vega mimarili kartların çıkış tarihini de bal gibi biliyorsun, geçen konuda da bu kartları beklemeyeceğini belirtmiştin. Alman gereken kart o zamanda dediğim gibi yine de diyorum GTX 1080.

@BERWAR Hocam 3000 TL verirnce insan tam emin olmadan adım atmak istemiyor. Konu açmam da bir sakınca olduğunu bilmiyordum.
Neyse arkadaşlar kart 1 aydır ben de deyil zaten. İlk göndermiştim ve sağlam diye geri gönderdiler ve Vatan'dan tekrar rica ettim ve geri servise gitti kart tekrar. Sonuç olarak yine sağlam dediler. Ben de sıkıldım artık ve karttan uzak kalamadım. Ek olarak 2 haftaya yaz için başka şehire gidecem ve PC yanımda götüreceğim için orada kartı takip edemem. Kartı Vatan Bilgisayar'dan aldığım için sonuç olarak elim de 3000 TL'lik fatura mevcut. İleri de kartı tekrar göndererek iade çıkartı ve başka bir ürün alabilirim. @Yusuf Ensar Ertan @Hüseyin Ay

@BERWAR Hocam 3000 TL verirnce insan tam emin olmadan adım atmak istemiyor. Konu açmam da bir sakınca olduğunu bilmiyordum.
Neyse arkadaşlar kart 1 aydır ben de deyil zaten. İlk göndermiştim ve sağlam diye geri gönderdiler ve Vatan'dan tekrar rica ettim ve geri servise gitti kart tekrar. Sonuç olarak yine sağlam dediler. Ben de sıkıldım artık ve karttan uzak kalamadım. Ek olarak 2 haftaya yaz için başka şehire gidecem ve PC yanımda götüreceğim için orada kartı takip edemem. Kartı Vatan Bilgisayar'dan aldığım için sonuç olarak elim de 3000 TL'lik fatura mevcut. İleri de kartı tekrar göndererek iade çıkartı ve başka bir ürün alabilirim. @Yusuf Ensar Ertan @Hüseyin Ay
Olabilir. Düşüncenize saygı duyarım. Bizim sunduğumuz, sizin sorununuz hakkında kişisel fikir. Önerim ve fikrim hala geçerli. Yine de siz bilirsiniz.

Hocam dediğini yapmaya kalksam kart bana yani Vatan şubeye geri gelmesi ve tekrar geri gitmesi gerekiyor. Bana boş yere 1 hafta zaman kaybı. AMD tarafı da kartlarını çıkartsın bakalım o zaman tekrar deneriz. Şuan zamanım kalmadı artık.

Konu açmana kimse karışamaz, konu açmanda da bir sakınca yok. Sadece demek istediğim bazı durumları bilip bilmemezlikten gelmek hoş bir davranış değil. 3000 TL'de az bir para değil, zor bela şimdi paranı biriktirip muhtemelen bu kartı almışsındır.

Buna benzer defalarca konu açtın ve sana gerekli cevaplar verildi. Vega mimarili kartların çıkış tarihini de bal gibi biliyorsun, geçen konuda da bu kartları beklemeyeceğini belirtmiştin. Alman gereken kart o zamanda dediğim gibi yine de diyorum GTX 1080.
Katılıyorum. Bende Asus Strix Rog 1080 siparişi verdim. Bizdeki aç gözlükükten başka bir şey değil açıkçası. Yarın kargo çıkacak, sizin tavsiyenize uyup temin ettim inşaAllah. Biraz da param cebime kalmış olacak, ona da bir kaç şey alırım artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı