2K monitör tavsiyesi

Bütçe
7500

Mert Yaldızlı

Kilopat
Daha fazla  
Monitör
Aoc, samsung,
Merhaba arkadaşlar, 2K monitör almak istiyorum. Bütçem 7.5K ve birkaç model seçeneği bulunuyor. Amazon üzerinden uygun fiyatlı olanları size atayım. Sizce hangisini almamı önerirsiniz? Başka model tavsiyeniz varsa söyleyebilirsiniz.

1- Amazon.com.tr
2- Amazon.com.tr
3- Amazon.com.tr
4- Amazon.com.tr
5- Amazon.com.tr

Son düzenleyen: Moderatör:
Aralarında en iyisi AOC. Ondan sonra da Dell. Diğerleri çok iyi değil.

Anladım teşekkürler. İlk gördüğüm Samsung idi çok beğendim açıkçası fakat internette ölü pixel ve ghosting yorumları kafamı karıştırdı. AOC'un IPS olması çok önemli avantaj dediler sadece ekran boyutu ufak o da sorun olmaz sanırım.

Son düzenleme:
Analdım teşekkürler. İlk gördüğüm Samsung idi çok beğendim açıkçası fakat internette ölü pixel ve ghosting yorumları kafamı karıştırdı. AOC'un IPS olması çok önemli avantaj dediler sadece ekran boyutu ufak o da sorun olmaz sanırım.

Samsung hiç de iyi bir monitör değil. VA panel zaten. Boyutunun ufak olması sıkıntı değil.

AOC olanı kullanıyorum 23.8 inç olmasını dert etmiyorsan süper monitör.
Ben şuan 19 inç bir monitör kullanıyorum. Açıkçası 27 inç olmasını isterdim fakat VA panallerde ki ghosting sorunu kafamı karıştırdı, sanırım sizin de kullandığınız AOC markasını alacağım. 23.8 inç de zaten 19 inç den geçen için gayet yeterli büyüklükte gelir diye düşünüyorum.

@SadeceYiğit @Tolga1905 tavsiyler için teşekkürler. ViewSonic 27" IPS 2K monitör'ü de gördüm ama bütceyi aşıyordu yaklaşık 8500 TL civarıydı fiyatı bende sizlerin tavsiyesi üzerine AOC 23.8 IPS 2K olan monitörü tercih ettim, siparişi verdim. Umarım sorun çıkarmaz.

Samsung hiç de iyi bir monitör değil. VA panel zaten. Boyutunun ufak olması sıkıntı değil.
AOC olanı kullanıyorum 23.8 inç olmasını dert etmiyorsan süper monitör.

Sizce AOC ile kıyasla bu monitörler nasıl?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı