2K monitör tavsiyesi

Lc35

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba, uygun fiyatlı 2K monitör arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Fiyat olarak 1500 TL geçmezse çok iyi olur. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1070 için alacaksanız onun yerine 144Hz 1ms monitör almanızı tavsiye ederim zira GTX1070 2K için çok iyi bir kart değil ve kaliteli 2K monitörlerin fiyatları aradığınız rakamın iki katı civarında oluyor.

Benim istediğim de o yönde zaten. Çünkü full HD görüntü de ekran kartının performansını tam olarak kullanamıyorum. Sıkıntı çözünürlükte DSR ile 2K kullanmadığım sürece çoğu oyunda aynı dava %50 GPU kullanıyor.Ben 65 FPS alamam o oyunda 45-60 arası oynar durur belki. Ama bilirim ki performansım en üst düzeyde.

Benim istediğim de o yönde zaten. Çünkü full HD görüntü de ekran kartının performansını tam olarak kullanamıyorum. Sıkıntı çözünürlükte DSR ile 2K kullanmadığım sürece çoğu oyunda aynı dava %50 GPU kullanıyor.Ben 65 FPS alamam o oyunda 45-60 arası oynar durur belki. Ama bilirim ki performansım en üst düzeyde.

Eğer 40-45 fps size yeterli olacaksa alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı