2x2 DDR2 vs 2x2 DDR3

Elbette ddr 3 alman gerekir. Anakartın da ddr 3 destekledikten sonra ddr 2 almak kendine kötülük olur.
Testlerde öyle görmüştüm :) teşekkür ediyorum. 4+2 almam iyi olur mu bu sistem için ? yazın değiştiricem de yaza kadarlık en azından yoksa boşa masraf mı olur ? 2+2 yeter mi?
(CSGO , PUBG Lite , Fortnite , Mafia 2 vb. gibi oyunlar oynicam.)

Testlerde öyle görmüştüm :) teşekkür ediyorum. 4+2 almam iyi olur mu bu sistem için ? yazın değiştiricem de yaza kadarlık en azından yoksa boşa masraf mı olur ? 2+2 yeter mi?
(CSGO , PUBG Lite , Fortnite , Mafia 2 vb. gibi oyunlar oynicam.)
Rica ederim.
Eğer durumun uygunsa 4x2 alman hayrına olur. Bundan 10 sene önce oyunlar aşırı derece de RAM tüketmiyorlardı ama artık hepsi RAM canavarı oldular. Unutmadan Dual Kit alıp dimm a yada dimm b slotlarına yerleştirirsen FPS artışı elde edersin. :)

Rica ederim.
Eğer durumun uygunsa 4x2 alman hayrına olur. Bundan 10 sene önce oyunlar aşırı derece de RAM tüketmiyorlardı ama artık hepsi RAM canavarı oldular. Unutmadan Dual Kit alıp dimm a yada dimm b slotlarına yerleştirirsen FPS artışı elde edersin. :)
Şuan ramlarımın kullanımda olduğu yer mi acaba ? çünkü biri uzun biri kısa bi ram aralığına sahipte.
Burdaki mavi olanları kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• images (74).jpeg
    images (74).jpeg
    44,5 KB · Görüntüleme: 26
E tamam işte bende ondan bahsediyorum. Ama en fazla 8 gb ise dual channel olması çok inanılmaz bir fark yaratmaz. Ben senin için söylüyorum. Yine de sen bilirsin. İyi pazarlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı