2x8 RAM önerisi

Bioxin

Decapat
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
2 adet 4 GB yani 8 GB RAM'im var fakat bana yeterli gelmiyor. 2 adet 8 GB RAM alıp toplam 16 GB RAM yapmak istiyorum. Bütçe çok sıkıntı değil kaliteli bir şeyler olsun önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Crucial marka RAM'ler güzeldir alabilirsiniz ama bütçe sıkıntı değil demişsiniz ama bir aralık belirtirseniz daha bilgili kişiler daha güzel ürünler önerebilir.

Markayı fazla bilmiyorum hocam siz önerir misiniz bu markayı.

İncelediğim başka bir konuda bunu önermişler fiyat olarak güzel teknik olarak da güzel duruyor.
YouTube'da incelemeleri var oralara da siz göz atın belki ihtiyaçlarınızı karşılamayabilir mi diye.

İncelediğim başka bir konuda bunu önermişler fiyat olarak güzel teknik olarak da güzel duruyor.
YouTube'da incelemeleri var oralara da siz göz atın belki ihtiyaçlarınızı karşılamayabilir mi diye.

Bi bakayım hocam teşekkürler.

Hocam internetten fazla alışveriş yapmam bu RAM'leri elden temin edebileceğim bir mağaza ya da bir yer var mı acaba bildiğiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı