3.000 İLE 4.500 TL Arası Bütçe İle Oyun Bilgisayarı Toplama

batuuysl

Hectopat
Daha fazla  
Selamun Aleyküm arkadaşlar , hepinize kolay gelsin..
Bütçem 3.000 TL ile 4.500 TL arası iyi bir bilgisayar toplamak istiyorum.
Kendim toplamaya kalkıştım ama pek bilgim olmadığı için beceremedim yanlış birşey de almak istemedim.
Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim :)
(NVİDİA, İntel,MSİ bunlar tercihimdir)

Buyurun.
upload_2015-7-1_21-17-58.png

öyle istiyor derken sizin de bir fikrinizi almak isterim yani. Hiç duymadim çünkü de bildigim iyi oldugunu dusundugum icin onlari demistim. Sizin daha iyi bir fikriniz varsa söyleyin.

Benim tavsiyem budur sana daha iyi olabilir ve klavye, fare, kulaklık ekleyebilirsiniz ve SSD almak isterseniz Samsung 850 Evo alabilirsiniz. Eğer daha çok tutarsa yani bütçenizi aşarsa bu söylediklerimi ekleyince üstüne bütçenizi aşarsa anakartınızı değiştirebilirsiniz Asus H81M-PLUS veya MSI H97 - PC MATE öneririm.

PC Tavsiye 12 4130TL.png

Son düzenleme:
@UmutAltnts çok teşekkür ederim , bunları direk sipariş ettiğimde ben takmayı yerleştirmeyi bilmiyorum geldiğinde bilen birine yaptırsam sıkıntısız olur dimi uyuşmazlık falan olmaz. bir de bu sistem için i5 mi daha iyidir i7 olsa daha mı iyi olurdu

Bu arada @Mehmetcannn , @yunus12 yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Hepsini değerlendirip karar verip sipariş edeceğim :)

@UmutAltnts çok teşekkür ederim , bunları direk sipariş ettiğimde ben takmayı yerleştirmeyi bilmiyorum geldiğinde bilen birine yaptırsam sıkıntısız olur dimi uyuşmazlık falan olmaz. bir de bu sistem için i5 mi daha iyidir i7 olsa daha mı iyi olurdu

Sorun yok dostum bence daha çok cevap beklesen daha iyi olur daha iyi bilen arkadaşlarda var daha iyi önerebilirler. Ve İ5 daha iyi olacaktır çünkü İ7 çok abartılı duruyor ve İ7 render için tavsiye ediliyor ve bu sisteme çok gelir. Eğer monitör, kulaklık, klavye, mouse almayacaksanız daha iyi bir sistem dizebilirim. Ve montaj hizmeti var diye biliyorum buyrun. PC Toplama Hizmet Bedeli (Montaj Hizmeti) 24,43 TL Ayrıca sinerji'ye AMD Radeon R9 Fury X gelmedi diye biliyorum dediğim gibi biraz beklerseniz daha iyi olacaktır.

@UmutAltnts haklsıın biraz bekliyeyim. 16 gb yerine de 8 gb idael diye düşünüyorum ben sen de öyle düşünmüşsün zaten. Benim bilgisayar lenovo emektar oldu artık :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı