3.000-3.500 Sistem Toplama

Bu hayatta biraz bilene saygi gostereceksin Cihan, biz biliyoruz da 840 Evo diyoruz. En basitinden benim bilgisayarimda 120 GB'lik versiyonu bulunuyor.

Internette onlarca kullanicilarin yaptigi benchmark testleri var, ve bu testlerde 840 Evo gercek anlamda HyperX'e fark atiyor denebilir. Her testte 840 Evo 20 puanin uzerinde bir deger ile fark atiyor.

HyperX alinmaz demiyoruz, sadece 840 EVO varken alinmasinin cok da mantikli olacagini dusunmuyoruz.

Bu hayatta biraz bilene saygi gostereceksin Cihan, biz biliyoruz da 840 Evo diyoruz. En basitinden benim bilgisayarimda 120 GB'lik versiyonu bulunuyor.

Internette onlarca kullanicilarin yaptigi benchmark testleri var, ve bu testlerde 840 Evo gercek anlamda HyperX'e fark atiyor denebilir. Her testte 840 Evo 20 puanin uzerinde bir deger ile fark atiyor.

HyperX alinmaz demiyoruz, sadece 840 EVO varken alinmasinin cok da mantikli olacagini dusunmuyoruz.
Bende tam tersini düşünüyorum. Benim düşüncemde budur arkadaş!:dur: Orjinal bir windows 7 ile tüm güncellemeleri yaparak kullanıyorum. 840'ı eski masaüstümde tecrübe ettim ve memnun kalmadım. Fikrim tecrübeyle sabittir... Ayrıca saygı duymak zorunda da değilim. Sen de benim fikrime saygı duymak zorunda değilsin. Daha fazla uzatma bence! Sen evonla mutlu ol bende hyperx'imle...

Son düzenleme:
Düşünmekle bitmiyor işte bu iş ama, her neyse.

UserBenchmark: Kingston HyperX 3K 120GB vs Samsung 840 Evo
UserBenchmark: Kingston HyperX 240GB vs Samsung 840 Evo 250GB
UserBenchmark: Kingston HyperX 3K 240GB vs Samsung 840 Evo 250GB
Samsung 840 EVO vs Kingston HyperX 3K
http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-1851999/samsung-840-evo-kingston-hyperx-120gb.html

Ben sana cevap veremiyorsam internet versin. :) Son linkte Depolama alanında uzman rozeti alan Y0GI adında bir kullanıcı var, bu alanda 268 adet mesajı en iyi olarak seçilmiş. Ve konuya da "Kesinlikle EVO'yu almalısın" diye de bir mesaj atmış.

Biz sadece doğru olanı göstermeye çalıştık, HyperX'e kötü diyen yok. :) Umarım nice günlerde kullanırsın HyperX'i. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı