3.000-4.000 TL kasa toplama

Bütçe
3.000-4.000

ARTWİNER

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar,
Kullanmış olduğum dizüstü bilgisayarıma alıcı cıktı yerine masaüstü toplamayı düşünüyorum,
LoL-Valorant-ETS 2 gibi oyunlar oynuyordum, bunların dışında hikayeli oyunlar(Resident Evil, metro vb tarzlar) da oynamak istiyorum toplama amacım biraz daha bunun için,

Aklımda ilk olara APU sistem kurmak vardı fakat kararsız kardım, önerilerinize desteklerinize açığım.
Parça parça da toplayabiliriz,
Hazır sistemde olabilir,

Dipnot: Çok kararsız bir insanım :)

Son düzenleyen: Moderatör:
çok teşekkür ederim ,
şöyle bir sistem ayarladım burada ekle yada çıkar dediğiniz birşey var mıdır acaba üstadım.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    62,1 KB · Görüntüleme: 50
çok teşekkür ederim ,
şöyle bir sistem ayarladım burada ekle yada çıkar dediğiniz birşey var mıdır acaba üstadım.

Atığım linkteki işlemci daha iyi performanslı ve daha ucuz, SSD'nin çoğunluğu kronik okuma-yazma sorununa sahip, önermiyorum, bildiğim kadarıyla ve o ekran kartının performansı güzel değil, o kasayada o kadar para verilmez ve RAM'i de daha bilindik bir markadan almanızı tavsiye ederim, fakat bütçenizi attığım linkteki sistem kadar yapabilirseniz onu alın derim, tam bütçe belirtirseniz sizin için toplayabiliriz.

Son düzenleme:
Üstadım şuan için elimde 3.000 tl para va maksimum 3.500 verebilirim gibi duruyor.
ayrıca yorumlarınız ve destekleriniz için teşekkür ederim :)

Boşuna sistem alma benden sana tavsiye şu an 4000TL'lik sistem bildiğin 2011'lerde çıkan sistemler gibi paran boşa gider oyun oynamak istiyorsun 5000TL bütçeye ulaşabilirsen Xbox Series S ya da Xbox One S almanı öneririm.

Serkan hocam sende çok güzel bir noktaya değindin :)
Ya elimde PS4 var hani onunla böyle çok fazla sistem gerektiren oyunları PS4 üzerinden oynayabiliyorum. PC alıp, hani vardır herkesin bir tayfası. Tayfayla takılıp vakit geçirmek için PC toplama işine girdim :)

Geri
Yukarı