3.000 İLE 4.500 TL Arası Bütçe İle Oyun Bilgisayarı Toplama

@UmutAltnts haklsıın biraz bekliyeyim. 16 gb yerine de 8 gb idael diye düşünüyorum ben sen de öyle düşünmüşsün zaten. Benim bilgisayar lenovo emektar oldu artık :D

8GB daha ideal bence ve tek sürümünü alabilirsin istersen ileride daha çok yükselteceğim dersen ve beklemek en iyisi çünkü AMD yeni güzel bir kart çıkardı.

Sorun yok dostum bence daha çok cevap beklesen daha iyi olur daha iyi bilen arkadaşlarda var daha iyi önerebilirler. Ve İ5 daha iyi olacaktır çünkü İ7 çok abartılı duruyor ve İ7 render için tavsiye ediliyor ve bu sisteme çok gelir. Eğer monitör, kulaklık, klavye, mouse almayacaksanız daha iyi bir sistem dizebilirim. Ve montaj hizmeti var diye biliyorum buyrun. PC Toplama Hizmet Bedeli (Montaj Hizmeti) 24,43 TL Ayrıca sinerji'ye AMD Radeon R9 Fury X gelmedi diye biliyorum dediğim gibi biraz beklerseniz daha iyi olacaktır.
Kardeşim bana sorarsan Fury X modeli söylendiği performansı, istendiği performansı tam olarak veremedi tabi bu başkasına göre değişebilir ki bu benim fikrim. 980 alması daha mantıklı gibi geliyor. (Benim fikrim bu yönde)

Kardeşim bana sorarsan Fury X modeli söylendiği performansı, istendiği performansı tam olarak veremedi tabi bu başkasına göre değişebilir ki bu benim fikrim. 980 alması daha mantıklı gibi geliyor. (Benim fikrim bu yönde)

Bende o yüzden beklemesini söylüyorum çünkü daha hiçbir şeyi ortada yok. Fakat 980 alması bana da mantıklı geliyor.

öyle istiyor derken sizin de bir fikrinizi almak isterim yani. Hiç duymadim çünkü de bildigim iyi oldugunu dusundugum icin onlari demistim. Sizin daha iyi bir fikriniz varsa söyleyin.
Pardon. Ben de Fury X hayranıyım Vatanın Eskişehir bayisine gelince hemen alacağım. Sizin sadece Nvidia kart istediğinizi düşünmüştüm.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı