3.000 TL monitör önerisi

Hocam laptopu hem yanımda taşıyacağım için daha avantajlı olacak benim için. Ondan dolayı masaüstünden vazgeçtim. Hem şimdi fark ettim masamda kasayı koyacak yer yok. Bundan dolayı laptop tercihim. Hem zaten genellikle hikayeli, FPS tarzı oyunlar oynayacağım bunun yanı sırada film izleyeceğim.

Hocam çok anlamıyorum garantiye vs. yollasam yaparlar mı?

RAM alıp servise yollarsan belli bir ücret karşılığında yaparlar. Veya direkt RAM'i onlar takabilirler.

RAM alıp servise yollarsan belli bir ücret karşılığında yaparlar. Veya direkt RAM'i onlar takabilirler.
Hocam az önce bir konu okudum konuda Asus'un oyuncu laptoplarının FPS oyunlarında alması gereken FPS'yi almadığını diyordu bir arkadaş. Doğrumudur PUBG gibi ağır oyunları oynamayacağım Valorant, Minecraft ve yanında film falan izleyeceğim. Sıkıntı olurmu işlerimi görürmü bu laptop?

Hocam az önce bir konu okudum konuda ASUS'un oyuncu laptoplarının FPS oyunlarında alması gereken FPS'yi almadığını diyordu bir arkadaş. Doğru mudur PUBG gibi ağır oyunları oynamayacağım Valorant, Minecraft ve yanında film falan izleyeceğim. Sıkıntı olur mu işlerimi görür mü bu laptop?

8 RAM eklerseniz krallar gibi oynarsınız merak etmeyin.

Geri
Yukarı