3.000 TL monitör tavsiyesi

Bütçe
3000 TL
Sanırım VA panel olduğu için fiyatı uygun. İstediğim özelliklerdeki 2K monitörler 4300 TL'den başlıyor. Teşekkürler önerin için.

Bu modeli deneme fırsatım oldu. Oyun içi performansından gayet memnundum ancak genel kullanımdaki renkleri beğenmedim. Aynı zamanda grafik tasarım ile ilgilendiğim için hem renk değerleri iyi olan hem de yüksek yenileme hızına ve düşük tepki süresine sahip olan bir monitör arıyorum.

Teşekkürler önerileriniz için. Araştıracağım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı zamanda grafik tasarım ile ilgilendiğim için hem renk değerleri iyi olan hem de yüksek yenileme hızına ve düşük tepki süresine sahip olan bir monitör arıyorum.
Hocam hem oyun hem iş hemde ıps olarak kullanacağınız monitorü 3000tl civarında bulmak zor maalesef. Fakat 75hz düşünürseniz gayet güzel modeller var diyeceğim 75hz günümüz için yeterli değil. Bende hemen hemen sizinle aynı özellikleri istiyorum bütçem biraz daha düşük ama şu 2 modele bakabilirsiniz:
@ErenTeke bu monitörü buldum, fiyatı bütçeyi biraz aşıyor ama bak istersen. (kavisli)

5ms olmasa gözünüzü kırpmadan alın derdim ama bundan sonrası size kalmış.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı