3.000 TL oyuncu koltuğu tavsiyesi

Justpub

Hectopat
Merhaba, benzer konuların çok fazla açıldığını biliyorum elimden gelince takip etmeye çalıştım fakat farklı görüş ya da daha net bilgi edinebilmek amacıyla bu konuyu açıyorum.

Bütçem 3000 TL.
Boyum 185.
Kilo 80.

Aradığım en öndmli özellik ise oturma yerinin geniş olması, bir arkadaşımda xDrive 15'li koltugunu deneme fırsatım oldu fakat oturma yeri bir süre sonra sıkıyormuş hissi uyandırdı.

Bir diğeri ise kumaş olması.

Aklımda birkaç model var fakat hangisi tercih edilmeli bilmiyorum.

Hawk fab serisi.
xDrive toryum.
Veya zio kumaş serisinden. Zio biraz bütçemin aşıyordu bu yüzden diğerleri önceliğim dır. Çok büyük farklar yaratacağını düşünmediğim için bütçeyi zorlamak istemiyorum. Teşekkürler.

Şuanda bende Calitte Titan TT koltuk var. Sana tavsiyem kumaş alman yönünde olur. Çünkü deri olanlar hem otururken kayıyor hem de yazın terletiyor.

Şuanda bende Calitte Titan TT koltuk var. Sana tavsiyem kumaş alman yönünde olur. Çünkü deri olanlar hem otururken kayıyor hem de yazın terletiyor.
Evet hocam kumaş olarak arıyorum.

Hocam sanırım kumaş değil. Yazın çok rahatsız edeceğini düşündüğüm için kumaş model bir koltuk arıyorum.

Ben de arayıştayım, son ilgilendiğim arkadaş bu oldu. Fiyatına göre kullanılan malzeme kalitesi cezbetti. Oturma kısmı vs gayet geniş rahat duruyor.
Hocam gayet güzel gözüküyor, karar vermenizde ki fark nedir acaba? Hawk veya toryum modelleri ile ne gibi farklılıklar var?

Yeni konular

Geri
Yukarı