Alıcı 3.000 TL'ye kadar İkinci El Monitör Dahil Sistem

YasirHoca

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi satmayı düşünen arkadaş varsa ilgilenebilirim. Eskişehir civarı olursa elden teslim alınabilir.

Elimde satmayı düşündüğüm bir sistem var. Fakat yer Sinop.
Özellikler şu şekilde.

Dosya Ekleri

• IMG_20191119_151604.jpg
    IMG_20191119_151604.jpg
    79,7 KB · Görüntüleme: 80
Fiyat olarak ne düşünüyorsunuz. Ve parçaların garantisi var mı?
Sistem güzel fakat İşlemci darboğaz yapacaktır.

Fiyat olarak ne düşünüyorsunuz. Ve parçaların garantisi var mı?
Sistem güzel fakat İşlemci darboğaz yapacaktır.
Oynadığım oyunlar pubg ve LoL yoğunluklu. Story olarak bir sürü oyun oynadım. Darboğaz yaptığı doğru. Zaten işlemciyi değiştirmeyi düşünüyordum. Alırken amacımda bu yöndeydi. Hatta önümüzdeki indirimde 3600 almayı düşünüyorum. Parçaların kutu ve garantisi var. Bütün parçalar Hepsiburada dan geçen sene efsane cuma da alındı. Fiyat olarak düşündüğüm 3000. Aldığım fiyat 3400 küsur. Faturalarda da sabit zaten. Fakat iş ciddiye binerse sizde almaya niyetliyseniz bir miktar daha indirim yapmam söz konusu olabilir.
Bu arada belirtmem gereken bir şey var. Sistemi aldıktan sonra yaklaşık 11 ay hiç kullanılmadı. Okulda olduğum için sadece bayram izni gibi bir kaç izinde kısa süreli kullanıldı.

Araştırmalarım devam ediyor. Almaya niyetlenirsem burdan haber veririm.

Merhaba,

Sistemimi satıyorum. Yakında başlığını da açacağım ama öncesinde size yazmak istedim.

Sistem bileşenleri şu şekilde

Monitör: BENQ 24" 1 ms 75 Hz Full HD Gaming

GPU: MSI GTX 970 ekran kartı
CPU: i5 4690K işlemci
Ram: 8 GB ballista tek ram (DDR3)
Anakart: MSI Z97 anakart
SSD: Samsung 120 gb ssd
Hardisk: WD Caviar Blue 1 TB harddisk
Kasa+PSU: Corsair Carbide serisi 300 RW 80+ 650W Siyah kasa + 1 adet fan (Cooler Master)

Kafamdaki fiyat 3.000 TL. Bursa'da yaşıyorum. Bursa veya Eskişehir'de yüzyüze de görüşebiliriz ilgilenirseniz.

Teşekkürler daha önceden olsa olabilirdi ama Vatan'ın 0 KDV kampanyasında topladım. İyi satışlar

Yeni konular

Geri
Yukarı