3.000 TL'ye televizyon önerisi

whitteboy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 3.000 bütçem var. Smart TV olacak Netflix falan izleyebileceğim, PS4 takıp rahat bir oyun sunan Smart TV bakıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar, 3.000 bütçem var. Smart TV olacak Netflix falan izleyebileceğim, PS4 takıp rahat bir oyun sunan Smart TV bakıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
İleride PS5 alma fikriniz var mı?
Ona göre 1080p veya 4K televizyon önerelim.
İleride PS5 alma fikriniz var mı?
Ona göre 1080p veya 4K televizyon önerelim.

Eğer almayacaksanız:
Toshiba 43L3863 43'' 108 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart Fiyatı (hepsiburada.com)

Son düzenleme:
Ucuz bir televizyon + mi box s alın. 3000 TL'lik Smart TV sizi tatmin etmez.

Aslında Smart olmayan bir TV alıp Xiaomi TV stick takarsanız güzel olabilir.

İleri de PS5 alma fikriniz var mı?
Ona göre 1080P veya 4K televizyon önerelim.

Eğer almayacaksanız:
Toshiba 43L3863 43'' 108 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart Fiyatı (hepsiburada.com)

Bütçemi 4K yükseltip 55 ekran bir TV almaya karar verdim. Bu mi box s nedir acaba?

Akıllı olmayan bir TV'yi akıllı yapıyor düşük bir fiyata. Yani daha kaliteli bir şey alıp onu takabilirsiniz.

Mi box s Xiaomi'nin urettigi bir TV box, TV box nedir derseniz TV box uzerinden internete girebiliyorsunuz. Mi box s oneririm cok hizli ve stabil calisiyor.

Peki bana ucuz en az 55 ekran olacak şekilde TV önerebilir misiniz? Çünkü izleme mesafesi uzak olacak.
A43 A 670 A bunu düşünebilirsin ben bir önceki modelini kullanıyorum ve gayet memnunum.
Bu bana küçük olur malesef.

Geri
Yukarı