3.000 TL'ye toplama PC önerisi

3.000 liraya Ryzen 3 2200G ve RX 570 4 GB sistem toplarsın fakat ocak ayında CES fuarında 3. nesil Ryzen işlemciler tanıtılacak. 6 çekirdek 12 izlek Ryzen 3 işlemciler mevcut olduğu yönünde söylentiler var. Biraz beklemen faydalı olur.

Eğer uzun bir süre bilgisayar almayacaksan GTX 10 serisinden uzak durmanı kendimce tavsiye ederim, Nvidia yavaşlatmaya başladı bile eski kartları, tabii bu 1050 için geçerli mi bilemiyorum.
Bende 1050 kullanıyorum ve eski sürümüne yükledim, ciddi performans kayıpları vardı çünkü ama şuan sıkıntım yok.
Ocağın ortalarına doğru yeni Ryzen işlemciler tanıtılacak yani her şartta biraz sabretmen senin için iyi olabilir.

3.000 liraya Ryzen 3 2200G ve RX 570 4 GB sistem toplarsın fakat ocak ayında CES fuarında 3. nesil Ryzen işlemciler tanıtılacak. 6 çekirdek 12 izlek Ryzen 3 işlemciler mevcut olduğu yönünde söylentiler var. Biraz beklemen faydalı olur.
teşekkür ederim sanırım bekliyeceğim bütçeme göre olursa bakarım
teşekkür ederim bakacağım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı