3-4 bin TL bilgisayar için koltuk önerisi

yasinsuer

Hectopat
Daha fazla  
Koltuk ihtiyacım var. Kimisi Gaming alma gereksiz ofis koltuğu al diyor kafam karıştı. Bana 3-4 bir TL civarı güzel bir koltuk lazım Gaming ofis fark etmez.

O fiyata biraz zor konforlu bir oyuncu koltuğu bulman. Onun yerine ofis için olanları tercih edebilirsin. Yani görünüşü güzel cafcaflı diye 3 4 bin TL'ye oyuncu koltuğu tercih etme bence. Direk ofis için olanları araştır.

Hocam gireceksin online alışveriş platformlarına trendyol, hepsiburada vs. Filtrelemeden en çok değerlendirilenler ya da en çok beğenilenler yapacaksın. Bütçene uygun yıldızı 4 üzerinde bir ürüne girip inceleyeceksin yorumlarına bakacaksın. Buradan 3-5 kişi yorum yazar sana net bir cevap olmaz. Oradan yüzlerce kişinin puanına bakarak bir ürün tercih etmen daha doğru olur bence. Ben online alışverişlerde 4 puan altında bir ürün almıyorum ve toplam satış sayısına dikkat ediyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım hiç. Zaten en kötü beğenmezsen iade şansın da var. Ama güzel puanlı yüzlerce insanın iyi dediği bir ürünü iade etme ihtiyacı duyacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı