3.50 GHz işlemci 1.36 olarak çalışıyor

@ogingsan arkadaş oyunda da aynı olduğunu belirmiş. Okumadınız sanırım.

Evet sayenizde gördüm o zaman şöyle bir cevap vereyim

Oyun açık'ken Windows tuşuna basarak alta almayın oyun ekrandayken görev yöneticisine girebilirseniz öyle bakmayı deneyin oyunu oluyorsa pencere moduna falan çekin yani

Canı 1.36 Ghz'de çalışmak istemiş ne var bunda? Biraz rahat bırakın şu eşyaları. OC yapacağım diye, +638583627 FPS alacağım diye türlü türlü şeyler yapıyorsunuz.

Bırakın da biraz nefes alsın şu aletler. Siz de başka hobiler edinin, vakit geçirin.
Öncelikle OC ve Turbo Frekansın farkını öğrenin. Daha sonra arkadaşın yaşadığı sorunu anlarsınız.
Ayrıca her şey FPS değil ama aldığımız üründen yeterince verim almak hakkımız. Arkadaş zaten olması gereken bir şeyi sormuş. Neden bu kadar gereksiz bir yorum yapıyorsunuz anlamıyorum gerçekten.

Canı 1.36 Ghz'de çalışmak istemiş ne var bunda? Biraz rahat bırakın şu eşyaları. OC yapacağım diye, +638583627 FPS alacağım diye türlü türlü şeyler yapıyorsunuz.

Bırakın da biraz nefes alsın şu aletler. Siz de başka hobiler edinin, vakit geçirin.
Hocam gerçekten boş yapmışsın. Siz de Technopat'ta takılmayın, laftan anlamaz cahil dolu buralar. Bırakın forumu, nefes alsın biraz sunucular.

Ya arkadaşlar ben oyunlarda performans alamıyorum bence bunun sebebide bu wolfteam gibi oyunda en düşük ayarlarda 60 70 alıyorum saçmalık ötesi bir şey bu canımı sıktı açıkcası.

Yüksek performans modunda.
Sıcaklık değerleri normal.
BIOS'u nasıl sıfırlayabilirim?

Sıcaklıklar yüksek mi?
  • Eğer yüksekse cihazın termal bakımını yapın. Gerekirse macun ve fan değişikliği yapın.
Yüksek performans modu seçili mi?
  • Eğer değilse denetim masasından aktif hale getirin.
BIOS ayarlarıyla oynadın mı?
  • Cevap evetse BIOS'u sıfırlayın. Oynamadıysan bile sıfırlayabilirsin bu arada.

Daha demin onu yaptım ve BIOS'a girdi direk yılı 2008'e alıp kendısı sonra 2020 yapıp bilgisayarı başlattı.

Geri
Yukarı