3.500 - 4.000 TL bandında monitör tavsiyesi

bloodrap

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

RTX 2070 Super ekran kartı aldım. Mevcutta kullandığım monitörü aşağıdaki linkte paylaştım. Monitörümü değiştirmek istiyorum. Kriterlerim 27" olması 144Hz üstü olması 2kveya FHD fark etmez sağlam bir monitör istiyorum. Kullandıklarınız var mı marka model önerilerinizi bekliyorum.

Bütçem 3.500 TL Max 4.000 TL.

Kullandığım monitör:

Monitörü alınca satacağım ilgilenen olursa şimdiden yazabilir.

Kullandığım sistem:
MSI Z270 PRO Carbon Gaming anakart.
Intel i7-7700K işlemci.
Gigabyte RTX 2070 Super ekran kartı.
16G RAM.
512 GB NVMe SSD.
128 GB SSD.
1 TB HDD.

Ağırlıklı olarak oynadığım oyunlar;

CoD Modern Warfare.
CS GO.
LOL.
PUBG.
Red Dead Redemption.

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS XG258Q dünya üzerinde 240Hz'ler arasında input lagı en düşün 2.monitör. FHD çözünürlük 25” ekran. En hızlısı ise PG serisinde bi monitör. ASUS yine.

ASUS XG258Q dünya üzerinde 240Hz'ler arasında input lagı en düşün 2.monitör. FHD çözünürlük 25” ekran. En hızlısı ise PG serisinde bi monitör. ASUS yine.

hocam buna baktım çok güzel monitör ama panel TN ve 24" ıps ile tn arasında ciddi canlılık farkı var
Bu bütçeye 27" 1440p 144-165Hz IPS panel iyi gider. Model olarak öneride bulunamadım çünkü sitelerde stok sorunu var.

hocam model yazabilirsen sevinirim bulmaya çalışırım en azından

@bloodrap

Bunlar olabilir yada aynı özelliklerde senin tercih ettiğin marka olarak kendin de bakabilirsin dükkanda veya internette.

Öncelikle kullanım amacını belirlemelisin rander, fotoshop gibi programlar kullanıyorsan IPS panelden şaşmamalısın ha dersen ben FPS mmo oyuncusuyum XG258Q 240Hz almanı öneririm. Ama 2K 144-165Hz bandında monitör istiyorsanız Auros'un ürünlerine bakmanızı tavsiye ederim bence güzel ürünleri var.
Bende bu ikilemde çok kaldım ve tercihimi Asus ROG PG258Q'dan yana kullandım ve oldukça memnunum. TN panel çöpmüş çamurmuş hikaye olduğunu gördüm çünkü benim için hız,performans,akıcılık görüntü kalitesinden 1 tık daha önde.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı