3.500 TL Altında Üniversite İçin Laptop Önerisi

Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
. Ablam için uygun fiyatlı denebilecek bir laptop arıyoruz. Önemli faktörler taşınabilirlik, pil ömrü ve uzun vadede kullanım. Direk kendi laptopumdan (Xiaomi Mi Notebook Pro) aldırırdım, ancak durum acil. Şubat'ın başında sınava gireceği için iki üç gün içerisinde ihtiyacı olduğunu söyledi. Şimdiden teşekkür ediyor, tavsiyelerinizi bekliyorum.

. Ablam için uygun fiyatlı denebilecek bir laptop arıyoruz. Önemli faktörler taşınabilirlik, pil ömrü ve uzun vadede kullanım. Direk kendi laptopumdan (Xiaomi Mi Notebook Pro) aldırırdım, ancak durum acil. Şubat'ın başında sınava gireceği için iki üç gün içerisinde ihtiyacı olduğunu söyledi. Şimdiden teşekkür ediyor, tavsiyelerinizi bekliyorum.
Xiaomi mi notebook prodan memnun musunuz almaya değer mi?

Xiaomi mi notebook prodan memnun musunuz almaya değer mi?
Ben memnunum, ancak bir technopat olarak ürünü fazla mükemmel buluyorum. Şuan ki aklım olsa kesinlikle ikinci el bir T430 Thinkpad alıp modifiye ederdim. Ancak gönül rahatlığıyla alabilirsiniz, harika pil ömrü ve yeterince iyi performansı var. 16GB RAM seçeneğini seçmeniz öneririm yalnız. RAM anakarta lehimli olduğu için yükseltmek zor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı